povinne + havarijni pojisteni auta. Kde je nejlepsi?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 5. 2015 06:36

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod luluca 1. 4. 2016 11:01

Podobné věci píšou i samotné srovnávače viz http://www.povinne-ruceni.com/aktuality ... e-vozidla/ Podle mě to si akorát všichni přihřívají polívčičku, aby měli co největší provizi a nalákali lidi na drahá pojištění.

Pokud pojišťovna krátí pojistné plnění, tak to ještě neznamená, že na to má právo. Člověk se prostě nesmí bát soudit a o svá práva musí bojovat, jinak si je nezaslouží. Párkrát pojišťovny prohrají u soudu a příště se na podobné lumpárny vykašlou. To že někdo praktikuje krácení pojistného kvůli amortizaci, není vina srovnávače, ale pojišťovny. Nevidím důvod proč si jít sjednat stejnou pojistku za více peněz když obě pobočky nabídnou stejné podmínky. Když to ta levnější pojišťovna nedokáže dodržet, jejich problém. Když už mě nalákali na cenu, tak ať si platí.

Je to stejné, jako když se vyhlašuje výběrové řízení. Také vyhrává ta levnější stavební firma a nikoho nezajímá, že tamta dražší to udělá kvalitněji a tato aby se vešla do slibované ceny, tak musí šidit materiál. Pokud se na to přijde odskáče si to ta firma, která za to může. Ne výběrové řízení.
luluca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maggie1989 10. 11. 2016 13:55

No obzvlášť s havarijním pojištěním nákladních aut je to složité, s osobními auty je to jednoznačně lehčí. Hodně jsem se dočetla třeba na http://kralmotoru.cz/media/havarijni-po ... ho-vozidla , ale i jinde. Chce to číst a číst a sbírat zkušenosti ostatních. Já osobně mám zřízené havarijko u České Pojišťovny, ale myslím si, že se dají sehnat i lepší a levnější, já jsem jenom líná to měnit.
Maggie1989
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 23. 1. 2017 17:40

Osobně si myslím, že než server e-pojištění, tak si najít pokaždé někoho, kdo dělá pojištění přímo pro pojišťovnu a třeba i více takových, ať mám srovnání. Umím Direct, zkusil jsem totožné parametry a rozdíl je několik stokorun, aniž bych musel použít obchodní slevu, což je nějaké divné. Čekal bych minimálně stejně nebo dokonce i méně, protože mají asi hodně velký objem. Ať tohle samé zkusí někdo, kdo umí pojistku třeba u jiné pojišťovny. Na druhou stranu je to vcelku pochopitelné. Z něčeho tu masivní a drahou reklamu musí zaplatit.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasek06 23. 1. 2017 19:26

S pojištěním auta jdou dělat pro běžné lidi neuvěřitelné věci, ale na ty určitě nedosáhneš běžným oslovením pojišťoven.
Vasek06
Návštěvník

Odeslat příspěvekod goob 23. 1. 2017 19:57

Jen říkám to, co jsem zkusil. Bez jakékoliv obchodní slevy dokážu Direct lépe než e-pojištění, což mě překvapilo.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Návštěvník

Odeslat příspěvekod osobne2 23. 1. 2017 20:20

No ale jak ktere auto.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 1. 2017 14:28

Urcite se oplati vyjednavat telefonicky. Nahodil jsem povinne ruceni + havarijko na auto za 370 000.-. Povinne ruceni na 100/100mil + odcizeni, zivel, vandalismus se spoluucasti 3%, min 3000.

Nejlevnejsi online nabidka ever byla 4200kc(CPP) + 1950 povinne ruceni(Direct).(srovnator, epojisteni, povinne-ruceni...)
nakonec jsem telefonicky s operatorem vyjednal vse za 3700 :!: Nejpve jsem myslel, ze mu zle rozumim a stale mluvi jenom o havarijnem pojisteni :-))
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod goob 27. 1. 2017 14:34

Ona je ovšem potom otázka podívat se, co všechno pojišťovna plní. U dražšího auta se to již vyplatí.
goob B-]

goob
Návštěvník

Předchozí stránka