povinne + havarijni pojisteni auta. Kde je nejlepsi?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod WolfN 16. 7. 2012 17:10

kamey píše:Tak právě značky v depozitu nejsou žádným podfukem, ale jediným legálním způsobem, jak to zvládnout v krátké době.

Jasný, dík za radu, moc se v tomhle nevyznám.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 17. 7. 2012 17:25

Tak jsem volal na infiolinku a vypovedět smlouva již nejde....žádost se musí dle zákona...podat šest týdnů před ukončením pojistného období které vychází do 14.8.2012.
Když to nezaplatím budu mít u koop pohledávku a asi to ze mě budou nějak vymáhat....jak z toho ven???
Mám pocit že se na pojištovnu vypravím a udělám jim tam kapánek dusno,pojistku prostě nechci,přece musí být sakra způsob jak od smlouvy odstoupit i za cenu nějakého rozumného penále ne?
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 7. 2012 17:56

Tak se jich ještě zeptej, jestli by to nešlo ukončit dohodou... A líbezně jim sděl, že až budeš mít jiné auto, pojistíš si ho zase u nich, a když to dohodou nepůjde, tak u konkurence...

Nebo holt dej ty značky do depozita, nebo - pokud nemůžeš být pár dnů bez auta - nech si předělat pojistku na nižší pojistnou částku (předpokládám, že to máš pojištěný na stejnou cenu, jako kdyžs to před léty pořídil)...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 17. 7. 2012 20:23

Fakt nechápu co na tom máš za problém............... domluvím se s nějakým makléřem, kam chci převést pojistku, kdy na mě bude mít čas, zajedu v den X na evidenci, dám RZ do depozita, dojdu zrušit pojistku, stavím se u makléře sepsat novou (to už můžu klidně ráno před návštěvou evidence), a dojdu si vyzvednout značky z depozita. Odjíždím s novou pojistkou, stálo mě to 100,- (Čas netuším = zvlášť dneska), ale zase má do půlky srpna čas, třeba se registr rozchodí :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 18. 7. 2012 15:47

Ta dohoda z devadesáti procent neklapne,byl jsem na pobočce kooperativy na pražském bohdalci a pán mi rovnou doporučil depozit,magistrát je hned vedle jenže jsem tam čekal dvě hodiny a nic (zastavili dočasně vydávání pořadových čísel).....ten systém je stále k ničemu.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 7. 2012 19:46

Nj, když se daří, tak se daří... Jenom by mne fakt děsně zajímala ta pojistná částka...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 20. 7. 2012 14:47

Je to ve smlouvě,dával jsem odkaz na ní.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 7. 2012 11:31

Zítra mám volno, takže si přivstanu a zzastavím se na registru.Pevně doufám že až dám značky do depozita, tak je ještě ten den dostanu zpět aby nedošly pořadová čísla jinak jsem nahranej.
kancelář pojištovny je od registru kousek,takže depozita,vyzvednout lístek,skočit k pojištovákovi a pak zase zpět přihlásit,doufám že to je technicky možné ten samý den a není na to nějaká lhůta.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 30. 7. 2012 23:08

Takže se nakonec zadařilo,depozit,zadost na koop o zruseni a vyzvednuti z depozita,stálo mě to sto kačen a byla to otázka ani ne třičtvrtě hodiny....to pondělí sice bohdalecký reg nejel ale drobnější ukony kromě registrace nového vozu a další v rámci vnitřní síte asi šly takže hotovo....jinak ta pojistna castka byla 30000kč jak jsi se ptal,díky za rady a trpělivost se mnoiu měj se M.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mario123456 14. 5. 2013 16:40

já jsem zajednával povinné i havarijní pojištění přes tuto stránku bez nejmenších problémů: censored
mario123456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brzdil987 21. 5. 2013 19:34

A ? Kolik platis ?
brzdil987
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 20. 6. 2013 13:57

Jo? A jak to jako srovnává, že pošlu svoje údaje někam do pr... a tam mně to spočítaj? Jakýkoli srovnávač havarijního pojištění je naprostá pitomost, protože každá pojišťovna má trochu jinou nabídku a navíc má každá u svého pojištění hafo variant a připojištění.

Navíc to, že v uvedeném formuláři se vyskytuje 3x chlíveček "Hmotnost vozidla" a 2x "Výrobce a značka" svědčí o tom, že to psal magor bez znalosti věci.

EDIT 21:53 hod.: Patriku (nebo kdo to upravoval), nestačilo by odstranit jenom ten webový odkaz a nemazat celý příspěvek, na který regáluju? Takhle to vypadá, že trpím samomluvou :kuk: .:
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mario123456 26. 6. 2013 13:44

Funguje to úplně normálne. Své údaje pošleš přes formulář do systému, který spolupracuje za 12ti pojišťovnami. Někdy ti dokonce vyjde nižší cena než v samotné pojišťovně. Pokud nechceš ušetřit, tak to nemusíš řešit.
mario123456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 6. 2013 14:46

Mno, jestli mně seženeš komplet KASKO s GAP + POV na motor 1,3 za méně než 4.400 Kč, tak to beru :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzabig 17. 7. 2013 12:17

Dobrý den,budu sjednávat pov.ruč. i hav.poj na firemní auto.
Nevíte někdo, jestli si mohu uplatnit bonus z Pov.ruč., který mám jako soukromá osoba, na nové vozidlo, které je koupeno do s.r.o., kde jsem jednatelem?

Tato firma nikdy auto neměla, tudíž nemá žádný bonus a ještě jako pojistník nebyla vedena.
Mám obecné info, že některá pojišťovna je schopna u Pov.ruč.bonus přiznat i dle mého RČ (nevím ale, která a jestli vůbec), u havarijka to prý nejde. Info ale nemám potvrzené, proto se ptám zde.
Díky moc.
Honza
Honzabig
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků