povinne + havarijni pojisteni auta. Kde je nejlepsi?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod goob 23. 1. 2017 17:40

Osobně si myslím, že než server e-pojištění, tak si najít pokaždé někoho, kdo dělá pojištění přímo pro pojišťovnu a třeba i více takových, ať mám srovnání. Umím Direct, zkusil jsem totožné parametry a rozdíl je několik stokorun, aniž bych musel použít obchodní slevu, což je nějaké divné. Čekal bych minimálně stejně nebo dokonce i méně, protože mají asi hodně velký objem. Ať tohle samé zkusí někdo, kdo umí pojistku třeba u jiné pojišťovny. Na druhou stranu je to vcelku pochopitelné. Z něčeho tu masivní a drahou reklamu musí zaplatit.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 23. 1. 2017 19:26

S pojištěním auta jdou dělat pro běžné lidi neuvěřitelné věci, ale na ty určitě nedosáhneš běžným oslovením pojišťoven.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod goob 23. 1. 2017 19:57

Jen říkám to, co jsem zkusil. Bez jakékoliv obchodní slevy dokážu Direct lépe než e-pojištění, což mě překvapilo.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 23. 1. 2017 20:20

No ale jak ktere auto.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 1. 2017 14:28

Urcite se oplati vyjednavat telefonicky. Nahodil jsem povinne ruceni + havarijko na auto za 370 000.-. Povinne ruceni na 100/100mil + odcizeni, zivel, vandalismus se spoluucasti 3%, min 3000.

Nejlevnejsi online nabidka ever byla 4200kc(CPP) + 1950 povinne ruceni(Direct).(srovnator, epojisteni, povinne-ruceni...)
nakonec jsem telefonicky s operatorem vyjednal vse za 3700 :!: Nejpve jsem myslel, ze mu zle rozumim a stale mluvi jenom o havarijnem pojisteni :-))
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod goob 27. 1. 2017 14:34

Ona je ovšem potom otázka podívat se, co všechno pojišťovna plní. U dražšího auta se to již vyplatí.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 24. 2. 2018 15:44

Slavo - s kympak jsi se bavil, ze dokazal vykouzlit takovouto pojistku? Mas na nej jeste nejaky kontakt?
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 16. 3. 2018 19:23

Taky bych prosil o nějaký kontakt na šikovného pojišťováka či kde zístkat zajímavou cenu na havarijní pojištění vč. povinného ručení. Auto cca 320 000 Kč...
Nebo jak postupovat. Vyhledávače cesta nejsou a ani weby pojišťoven nic moc. Uzavírám cca do měsíce.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 27. 3. 2018 23:08

Je realne, aby se stala fyzicka osoba pojistnikem u automobilu evidovaneho na s.r.o.?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 28. 3. 2018 04:07

Jo, pojistnikem muze byt kdokoliv, nemusi to byt ani vlastnik ani provozovatel vozidla.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 28. 3. 2018 06:04

Mělo by to jít, pojistník je osoba která platí pojistný pojišťovně.tedy i děda to může být s vyjetymi bonusy.
Můžou bejt všechny 3 údaje ruzny- vlastník firma, leasingovká, provozovatel někdo jinej.pojistnik ten komu se přičítají bonusy/ odečítají malusy v případě škody.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod radecekh 28. 3. 2018 06:46

Malá zkušenost na aktuální téma. Teď jsem prodával auto známému. Měl jsem ho pojištěné do konce března. Převod proběhl v pohodě, ukázal jsem to svoje pojištění. Podle internetu i podle úředníků může auto jezdit až do konce března na moji pojistku.
V Allianz mi ale řekli, že ano, z hlediska zákona je auto pojištěné a nový vlastník může až do konce měsíce jezdit na moji pojistku, ale v případě, že by se stala nehoda, oni nezaplatí ani korunu.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 3. 2018 08:53

Co je to za pitomost? Pokud jde o POV a ne o havarijko (kde mohou být nějaké požadavky na řidiče apod.), tak je zcela jedno, jestli je pojistníkem vlastník vozidla nebo prabába věčného žida.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 28. 3. 2018 08:59

To je ovsem jina situace, o pojistovnach je zname, ze hledaji jakoukoliv moznost neplnit. Kdyz pojistovne neoznamis zmenu vlastnika a provozovatele, je to jiste poruseni pojistne smlouvy a zastupny duvod neplnit v pripade pojistne udalosti.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 28. 3. 2018 08:59

Kdyz pri uzavreni smlouvy uvedes spravneho vlastnika a provozovatele, tak je vse v poradku i kdyz je od nich pojistnik odlisny.
Lodgy
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků