povinne + havarijni pojisteni auta. Kde je nejlepsi?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod blackwork 7. 4. 2018 07:50

Na super cenu u auta a u motorky ovšem ne u vozíku jsem se teď dostal u Klubové pojišťovny - propočet si uděláte na stránkách sami. Pozvánku můžu zaslat na mail - kdyby měl někdo zájem tak PM.
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apryl 7. 4. 2018 08:12

Tak rekni rovnou cenu, na kterou jsi se u ceho dostal.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neosobně 7. 4. 2018 12:00

No nevím, u té Klubovky mě vyšla základní cena roční pojistky na 1379 Kč (270 Kč vrátí) a ČPP Sporopov mám nabídku na 1119 Kč..... ale poptal jsem Klubovku osobní nabídku na míru, tak uvidím další cenu...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 8. 4. 2018 09:18

Mě tam u té klubovky vyšla pojistka draze povinné+havarijní. Nicméně ozvali se sami a pak nabídli úplně jinou cenu o malinko levněji než jsem měl u konkurence. Ale už bylo pozdě. Letos zvažuji, jestli je zkusím oslovit znovu před výročím smlouvy.
Jenže mám takové dilema. Jak to pak funguje při vyřizování pojistné události. Měl jsem předloni menší nezaviněnou nehodu, ale škodu jsem řešil přes svou pojišťovnu. Dal jsem auto do autorizovaného servisu, podepsal papíry a oni si vše vyřešili sami s pojišťovnou. Obávám se ale, že s klubovou pojšťovnou asi mít smlouvu nebudou, jako mají s těmi velkými? Tj. musel bych si to řešit sám?
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod miškaH 16. 5. 2018 13:52

Dobrý den, pokud máte někdo zájem o povinné ručení, mohu doporučit jednoho skvělého poradce. Je ze společnosti, která zastupuje téměř všechny pojišťovny co jsou na trhu, tudíž vám sjedná to nejvýhodnější pojištění. V případě dotazů či zájmu mě neváhejte kontaktovat. Havlová
miškaH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 26. 6. 2018 10:20

Chtěl jsem se na to podívat, ale když píšeš, že to mají posoudit jen ženy, tak mám asi smůlu.
Každopádně jdi s tou reklamou do prcinky, Ivanko.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 26. 6. 2018 13:37

Já doporučuji vyhnout se Ivance.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 6. 2018 13:56

Spíše její reklamě.. :-D Třeba je to kost!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 6. 8. 2018 18:19

Jasně, srovnávače jsou pasé možná už i dva roky. A zkoušel si kalkulaci u první klubové ?
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 7. 8. 2018 18:58

Bez pozvanky to nejde ne?
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 8. 2018 22:56

Srovnavace opravdu nebrat, pobocka/pojistovak mne dali vzdy lepsi nabidku.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 8. 8. 2018 06:15

Vyzkoušej
https://online.allianz.cz/web/povinne-r ... pojisteni/
2 dny jsem tak zkoušel různé kombinace, pak mi zavolali a dali ještě o něco lepší nabídku.
Informace musí být pravdivé, ověřují si ze svých databází.
Trochu vopruz je, že musíš auto dát ke schválenému autoservisu pro kontrolu počtu kilometrů a pak ročně posílat fotku tachometru.
Ale ručení i hav. pojištění nakonec za cca 2500/rok...ale závisí na hodně parametrech...
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 8. 8. 2018 08:57

Sauron píše:
1.5TSI píše:Bez pozvanky to nejde ne?


Nevim, kazdopadne me ta jejich kalkulacka na webu ukazala cenu pred tu jejich eventuelni vratku nizsi jen o 300 kc nez je nejlepsi nabidka od klasicke pojistovny co mam. Navic u nich k POV nejde pripojistit celni sklo. Takze je resit dal nebudu.

Tam jde jeste o to, ze kazdorocne cast zaplaceneho pojistneho vratej podle vyse zisku, kdyz nemas pojistnou udalost.
http://www.ceskenoviny.cz/pr/zpravy/prvni-klubova-pojistovna-vam-vrati-usetrene-penize-za-pojisteni/1577784
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 8. 8. 2018 08:57

Sauron píše:
1.5TSI píše:Bez pozvanky to nejde ne?


Nevim, kazdopadne me ta jejich kalkulacka na webu ukazala cenu pred tu jejich eventuelni vratku nizsi jen o 300 kc nez je nejlepsi nabidka od klasicke pojistovny co mam. Navic u nich k POV nejde pripojistit celni sklo. Takze je resit dal nebudu.

Tam jde jeste o to, ze kazdorocne cast zaplaceneho pojistneho vratej podle vyse zisku, kdyz nemas pojistnou udalost.
http://www.ceskenoviny.cz/pr/zpravy/prvni-klubova-pojistovna-vam-vrati-usetrene-penize-za-pojisteni/1577784
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 8. 9. 2018 12:26

Zdravím všechny,

máte prosím někdo doporučení na konkrétního pojišťovacího poradce (manažera skupiny, ředitele agentury, apod.), který by zvládl sáhnout na agenturní kupon, nebo udělat flotilu od 1 vozidla? Je úplně jedno odkud je, tzn. vyřeší se to na dálku, nebo se dohodneme na schůzce.

Jde mi o to dostat se na lepší podmínky se stávající POV/HAV (cca 21 tis. Kč ročně s 0% spoluúčastí => tzn. ano, vyplatí se mi to). Případně pak převést další 2 auta.

Internetové srovnávače jsou dle mých zkušeností naprosto k ničemu a ceny jsou tam mnohem horší, než-li když si to člověk "vyběhá".


Díky moc.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků