povinne + havarijni pojisteni auta. Kde je nejlepsi?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lodgy 28. 3. 2018 09:59

To je ovsem jina situace, o pojistovnach je zname, ze hledaji jakoukoliv moznost neplnit. Kdyz pojistovne neoznamis zmenu vlastnika a provozovatele, je to jiste poruseni pojistne smlouvy a zastupny duvod neplnit v pripade pojistne udalosti.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 28. 3. 2018 09:59

Kdyz pri uzavreni smlouvy uvedes spravneho vlastnika a provozovatele, tak je vse v poradku i kdyz je od nich pojistnik odlisny.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 7. 4. 2018 08:50

Na super cenu u auta a u motorky ovšem ne u vozíku jsem se teď dostal u Klubové pojišťovny - propočet si uděláte na stránkách sami. Pozvánku můžu zaslat na mail - kdyby měl někdo zájem tak PM.
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod apryl 7. 4. 2018 09:12

Tak rekni rovnou cenu, na kterou jsi se u ceho dostal.
apryl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod neosobně 7. 4. 2018 13:00

No nevím, u té Klubovky mě vyšla základní cena roční pojistky na 1379 Kč (270 Kč vrátí) a ČPP Sporopov mám nabídku na 1119 Kč..... ale poptal jsem Klubovku osobní nabídku na míru, tak uvidím další cenu...
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 8. 4. 2018 10:18

Mě tam u té klubovky vyšla pojistka draze povinné+havarijní. Nicméně ozvali se sami a pak nabídli úplně jinou cenu o malinko levněji než jsem měl u konkurence. Ale už bylo pozdě. Letos zvažuji, jestli je zkusím oslovit znovu před výročím smlouvy.
Jenže mám takové dilema. Jak to pak funguje při vyřizování pojistné události. Měl jsem předloni menší nezaviněnou nehodu, ale škodu jsem řešil přes svou pojišťovnu. Dal jsem auto do autorizovaného servisu, podepsal papíry a oni si vše vyřešili sami s pojišťovnou. Obávám se ale, že s klubovou pojšťovnou asi mít smlouvu nebudou, jako mají s těmi velkými? Tj. musel bych si to řešit sám?
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod miškaH 16. 5. 2018 14:52

Dobrý den, pokud máte někdo zájem o povinné ručení, mohu doporučit jednoho skvělého poradce. Je ze společnosti, která zastupuje téměř všechny pojišťovny co jsou na trhu, tudíž vám sjedná to nejvýhodnější pojištění. V případě dotazů či zájmu mě neváhejte kontaktovat. Havlová
miškaH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ivanka88 26. 6. 2018 11:01

Ráda bych přispěla svojí kladnou recenzí na povinneruceni.com
No posoudíte samy, můžete si bezplatně online pojištění spočítat.
Děkuji a přeji hezký den :)
Ivanka88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 26. 6. 2018 11:20

Chtěl jsem se na to podívat, ale když píšeš, že to mají posoudit jen ženy, tak mám asi smůlu.
Každopádně jdi s tou reklamou do prcinky, Ivanko.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ivanka88 26. 6. 2018 11:32

Doporučuji povinneruceni.com
Ivanka88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod octaviampi 26. 6. 2018 14:37

Já doporučuji vyhnout se Ivance.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 6. 2018 14:56

Spíše její reklamě.. :-D Třeba je to kost!
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Sauron 6. 8. 2018 16:35

Za poslední měsíc, co hledám POV+HAV mě žádný srovnávač na webu ani broker, makléř, přeprodejce či jak sa to menuje v kanceláři nenabídl tak nízků cenu, jak přímo pobočka dané pojišťovny.
...I'm in love with my car, the machine of a dream, such a clean machine, with the pistons a pumpin' and the hub caps all gleam...
Sauron
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 6. 8. 2018 19:19

Jasně, srovnávače jsou pasé možná už i dva roky. A zkoušel si kalkulaci u první klubové ?
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod Sauron 7. 8. 2018 17:21

Ne, tam sem si kalkulaci nedelal. Mozu zkusit.
Sauron
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor