Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lodgy 7. 2. 2018 18:12

Muze jich na sebe mit kolik chce, dokud ma bonus za bezeskodni prubeh, tak to je vyhodne, ale kdyby se dostal do malusu, bylo by to naopak nevyhodne.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 7. 2. 2018 20:07

Auto na něj nemusíš rovnou napsat.

Nevím sice jak teď, ale v minulosti jsem vlastnil auto, kde byl pojistník družka s velkým bonusem (já měl prd bo předtím služební auto) a později mi jiná pojišťovna uznala její bonus.

Chce to šikovného známého pojišťováka...
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 7. 2. 2018 23:20

Jmenuje se to kopírování bonusů mezi rodinnými příslušníky, nebo tak nějak...
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 8. 2. 2018 09:30

Kdo ví, kde to umí, ať to napíše. Dost by to pomohlo.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 8. 2. 2018 10:27

Před několika lety mi to "nakopírovali" na běžné pobočce České pojišťovny. Na svoje auta jsem si nechal dát bonus mojí matky, od té doby jezdíme všichni s max. bonusem. Jestli to tak funguje stále nevím, ale pochybuju, že by to měnili...
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 8. 2. 2018 12:58

Pojistny podvod asi? :D
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarKom 8. 2. 2018 14:45

Já to mám u Allianz, pojistník je taťka a já jsem provozovatel, vlastník.
MarKom
Diskutér

Odeslat příspěvekod sněhurka007 13. 2. 2018 16:39

tak se jen po čase vracím, že jsem se tu ptala na srovnávač, který jsme nakonec vyzkoušela http://www.povinneruceni.biz/srovnani a mohu kladně hodnotit, dostala jsem několik nabídek, ušetřila jsem čas a teda nakonec se rozhodla pro variantu dražší, ale s větší jistotou od allianz, máte tam nabídky většiny pojištoven v ČR
sněhurka007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tompol 20. 2. 2018 11:58

To je fajn, že nám sem dáváš odkaz na stránku bez zabezpečení, kam lidé strkají své osobní informace. A pak tu lidé brečí, že jim chodí nevyžádané letáky a volají pochybné firmy.
tompol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bond2 20. 2. 2018 13:04

Allianz je sice levná - podle nájezdu km. Ale nedokáží si ani spočítat nájezd za rok. Ted mě zařadili do skupiny mnohem vyšší:
Prý skupina 40 000 km/rok, když to nemám najeto ani po několika letech, co auto mám.
V jedné větě 2 čísla, která si odporují, ty dopisy nikdo nečte.
Reklamováno...očekávám zase blábol ve smyslu "technická chyba"...zajímavé že "technické chyby" nejsou nikdy ve prospěch zákazníka... >:-(
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 20. 2. 2018 13:28

Něco podobného jako plynárny, kterým při odhadu místo odečtu zásadně vychází stejná spotřeba v létě jako v zimě, bez ohledu na to, že plynem člověk topí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 24. 2. 2018 19:58

Veřejné nabídky co jsem teď zkoušel jsou nic moc a tudíž kalkulátory považuji za zbytečné - dle zkušenosti se vždy dostanu na lepší podmínky při obepisování konkrétních poboček.

Máte někdo kontakt na člověka, co by dokázal opatřit agenturní kupon na levnější POV/HAV, nebo flotilu od 1 auta?
Mufinmufi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 24. 2. 2018 23:07

Flotila je většinou s 5 vozidly. Je jedno jestli tam je auto, vozík privesnej či motorka.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 25. 2. 2018 05:46

Leda mit znameho v autobazaru.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod misaan 25. 2. 2018 11:03

Nějaká reálná zkušenost s flotilovkou? Kde/s kým se to zakládá? Úspora?
misaan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka