Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod apryl 7. 4. 2018 13:12

Takže Hnůjdej? ;-)
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 4. 2018 14:51

neosobně píše:Malý obsah a ostatně všechno malé nebo staré...značku tu psát nebudu, je to indiskrétní.


Mas starou popelnicu a stydis se za to?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 4. 2018 20:33

apryl píše:Takže Hnůjdej? ;-)

Další blbeček, který není ani schopen půjčit si to auto na dvoudenní testovací jízdy, i když mu to všude vnucují?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 7. 4. 2018 21:35

Takže IQák už je teď i odborník přes auta?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 8. 4. 2018 09:54

Tomáš Marný píše:Další blbeček, který není ani schopen půjčit si to auto na dvoudenní testovací jízdy, i když mu to všude vnucují?


Je rada lidi, kteri do toho auta nesednou kvuli chovani importera a napr. s Kiou nemaji zadny problem. Ja bych se za Hojande, nebo jak se to zrovna jmenuje, taky stydel. Podle me v tom muze u nas jezdit jenom blbecek.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 8. 4. 2018 10:10

To jsou tady žabomyší války. Každé auto, zvláště ty po roce cca 2000 jsou předražené poruchové křápy, doslova narvané zbytečnými *****ítky zejména elektronického rázu. Auto je bezedná studna na házení peněz, které už nikdy neuvidím. Proto je lepší staré jednoduché auto, které se nemusí téměř dávat do servisu do rukou "odborníků" a lze téměř vše opravit levně a spolehlivě doma. Korejské, ale ani německé auto, vč. Skoda wagen nemá, naštěstí. :D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod apryl 8. 4. 2018 10:26

Trabant byl pry jednoduchy na servis a karoserie nerezla. 8-)
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neosobně 8. 4. 2018 11:16

Nejsem tak bohat, abych mohl podporovat Kolonizátory a potomky masových válečných vrahů z Rajchu, nákupem předražených, už v novotě prakticky šrotů typu podvodných ropákových motorů z Rajchu :D , Rajch wageny jsou na čelech poruchovosti motorů, samozřejmě v nezavislých žebříčcích, ne německých TUV
Mám prokazatelně jedno z nejméně komplikovaných aut na trhu...germáni neuměli vyrobit ani jednoduchý tank a tak naštěstí v Rusku zamrzli. :D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod apryl 8. 4. 2018 15:16

Ale nas prevalcovali i bez tanku.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miškaH 16. 5. 2018 13:47

Dobrý den, pokud chcete stále pomoct s povinným ručením, mohu vám doporučit jednoho skvělého poradce, který je ze společnosti, která zastupuje téměř všechny pojišťovny na trhu, tudíž vám může zprostředkovat tu nejvýhodnější nabídku. V případě zájmu či potřebě bližších informací mě neváhejte kontaktovat.
miškaH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ab84 16. 5. 2018 14:39

Letošní trpká zkušenost se zdražením POV (1896 ccm - 66 kW):

Loni napřímo u ČSOB za 1780 Kč
Letos ČSOB zdražila na 2079 Kč
Telefonicky přes epoj za cca 2500 Kč

Zkusím ještě top-poj a i tu klubovou, tak jsem zvědav, jestli bude něco levněji než napřímo...
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ab84 1. 6. 2018 12:08

Budu trochu za reklamního trolla:

Nabídky na POV z různých zdrojů - viz můj předchozí příspěvek.

Poptal jsem První Klubovou, cena ve smlouvě se oproti kalkulaci vůbec nezměnila. Takže mám podepsáno a zaplaceno roční POV za:

1246 Kč na rok, s tím, že pokud není žádná pojistná událost, tak vrací část zpět (loni vracely 20 %), takže mám POV za tisícovku na rok, kdežto přes epoj bylo nejlevnější za 2,5 krát více.

Za mě velký palec nahoru, fungují přes pozvánky, takže jestli chcete, pošlete mi SZ.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jidis 1. 6. 2018 12:49

Co mas za obsah motoru?
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ab84 1. 6. 2018 13:02

1896 ccm - 66 kW
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jidis 1. 6. 2018 13:17

Tak to je dobra cena.
jidis
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků