Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kvarter 15. 3. 2012 00:30

Omlouvá se předem,Vím že to tu již někdo řešil,ale ptám se znovu-Jaké máte zkušenosti s povinným ručením u našich pojišťoven??má význam ještě ho dělat v kamenném obchodě či je lepší přes net??A jaké "slušnější "pojišťovny doporučíte?!Jak je to např u toho e-pojištění.cz?či direct?mne například zaujala i nabídka u Tesco!!(nevím ale o nikom kdo ho má,ale je fakt že prachy na to mají ;-a v Evropě to provozují) )Abych dodal mám Felicii a již dlouhou dobu u Alianz za 3100!!(jedno čelní sklo před 6 lety :-) nic víc.A to mi příjde dost!!Děkuji za odpovědi-hlavně mne zajímá názor na to sjednání po netu??zda ANO či NE
kvarter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymoussss 15. 3. 2012 03:42

:D :D :D
Sorry, ale musím se ti smát, 3100 Kč za Felicii? Já platím za Felicii asi 860 Kč ročně u Triglavu.
http://www.triglav24.cz/online-produkty/povinne-ruceni/
anonymoussss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 3. 2012 07:24

Tesco prodává pojištění Directu. To anonymousss: já se zas budu smát, až s tím pseudopojištěním někoho trefíš a dotyčný ti pak, po zkušenosti s vyřizováním a vyplacením škody, rozbije kušnu.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvarter 15. 3. 2012 08:37

Právě proto že je to dost se ptám JAK a JAKOU zvolit-jaký je např ten Direct.Odpověd typu viz.Anonymousss jsou opravdu přínosné na moji otázku!!!! :-\
Naposledy upravil kvarter dne 15. 3. 2012 08:44, celkově upraveno 1
kvarter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamey 15. 3. 2012 08:41

Fakt pěkné ;) když jsi schopný uzavřít smlouvu po netu, tak jsi snad schopný si přečíst pojistné podmínky a vygůglit po netu zkušenosti klientů, ne?
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvarter 15. 3. 2012 08:48

Co pěkné??Je toto forum??Nebo snad ne??další rada vygoogli??Ale i to jsem udělal!Ale Je to rozporuplné(jako vždy)a proto jsem dal otázku na Foru,s tím že mi poradí a ostatní se třeba také rádi podívají-a když dostanu odpověď já se musím smát tak bych já zas brečel!!!(a pojistné podmínky jsou hodně stejné v základu!!)
kvarter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamey 15. 3. 2012 08:54

No a s čím tedy potřebuješ poradit? Vztekej se doma..... Já mám smlouvu sjednanou u sebe....
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 3. 2012 09:11

Zkušenosti klientů pochopitelně budou rozporuplné... Nebo jsi čekal, že Českou bude 100% klientů chválit a třeba na Kooperativu 100% prskat? BTW když se podíváš na zkušenosti třeba s autem Octavia, tak nejsou rozporuplné?

Kdybych hledal pojišťovnu, tak dám přednost tomu, abych při řešení škody neměl problémy, poškozenému byla škoda uhrazena pokud možno k jeho plné spokojenosti. Anonymousss dává přednost co nejnižší ceně s rizikem, že ho navštíví ukrajinští právníci.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvarter 15. 3. 2012 09:17

Abych se nevztekal ;-) -s čím poradit?tak vše jsem napsal nahoře-rozdíl mezi net a kamenným např.Jde o to že mi třeba na e-pojištění nabídly Slavii a na ní jsem zatím nečetl moc dobrého-jenže je problém že právě dobrého nic!?teď jich je těch pojišťoven-co ten Triglav.No a když se ptáš tak hezky tak napiš u koho ji máš tedy ty a proč!!Jsi se tedy pojistil sám tak víš víc asi než já o tom všem(mimochodem použil jsi online nebo máš pobočku?) ;-)--ještě Tomáši právě ty velké samozřejmně znám ale ty nové ne aproto nevím zda mám jít k pobočce,makléři online)slevy se snaží dát hlavně malé-píšou přes e-poj..že slavia až 60% atd)tady prostě nevím.Uzavřu něco online a bude stejná jako na pobočce?a jak jsi dodal ukrajinští právníci :-D.Je jasný že někde je háček ale jde o to kde..
kvarter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamey 15. 3. 2012 09:28

Cokoli sjednávané přes net je určeno pro klienta, který je schopen vyčíst záludnosti z VPP, ZPP. To proto, aby si byl skutečně jist, že podepisuje něco, čemu rozumí. Pokud tomu nejsi schopen porozumět, zajdi si na pobočku a nech si vše vysvětlit. A ano, mám svou pobočku.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 15. 3. 2012 09:32

Pokud nemas narok na zadne bonusy nebo nejake velmi nizke bonusy, tak doporucuji se "schovat" k nekomu do flotily.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 3. 2012 09:42

On-line pojištění je obvykle levnější o nějakých 10%, smlouva je pochopitelně stejná. Pokud budeš hledat, najdeš o Triglavu zhruba to samé, co o Slavii. Známá u nich měla POV, protože jí ho dali k novému autu, okamžitě ho vypověděla a trvalo půl roku a 3 urgence, než se obtěžovali vrátit jí pojistné. A podobné zkušenosti mají lidi s výplatou škody, o krácení ani nemluvě.

Zkus si nechat poslat od pár dealerů nabídky na nové auto na splátky a uvidíš, s kterými pojišťovnami spolupracují... Slavia ani Triglav tam nebudou.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 15. 3. 2012 09:50

Asi jak kdo, mě Slavia plnila hned a 100% škody. Ale jinak - levné pojišťovny = úspory na servise pro klienty (např. COOLcentra a zpracování smluv na Slovensku atd.), tak se to někde projevit musí....
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvarter 15. 3. 2012 10:11

Tak to už je lepší-no hlavně musím upřesnit pánové mám felicii rok 98,1,3 a 50kw a mám ji od 2005 a jo mám jeden prohřešek-čelní sklo na mne O:-) před asi 6 lety(teď pojistka byla na ženu 2 roky)proto si myslím že 3100 je moc a navíc navíšili mi to Alianz?!!!Jinak do zahraničí nejezdím-i když německo a rakousko jen okrajově-takže vlastně jo ;-).Víte nechci pojistku za 900!To zase ne,ale cca do 2500 bych se snad vešel??
kvarter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 15. 3. 2012 10:16

kvarter: no to nemusis upresnovat, protoze za ty penize co pises mam pojistenej sestivalec o ponekud jinem objemu a vykonu :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron