Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 7. 2016 20:52

Zalovat muze kdokoliv kohokoliv, to ale neznamena, ze se zalobou uspeje, zalobce nese dukazni bremeno.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod vilik 12. 7. 2016 09:19

Libo007 píše:Poškozený se ale nebude soudit s pojišťovnou, ale s viníkem :D Takže když Vaše pojišťovna nebude chtít platit, soud řekne zaplaťte vy a vy se můžete soudit se svou pojišťovnou :)

http://www.pojisteni-prehledne.cz/

A kde konkrétně se popisuje žaloba poškozeného na viníka? Nic jsem tam nenašel. Ale spíše si myslím, že jsi chtěl donutil lidi, aby na ten web přišli.

Takže pokud nechceš vypadat jako idiot, tak konkretizuj.
vilik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod H4mpty 5. 9. 2016 21:20

Dobrý den
Nevíte náhodou někdo jestli je možné u některé z pojišťoven platit povinné ručení měsíčně?
Díky
H4mpty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 6. 9. 2016 06:31

Sand jsem se ještě nesetkal s pojišťovnou, kde to nejde - ale je tam příplatek
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 6. 9. 2016 07:43

Kdybych nemel na zaplaceni rocniho pojistneho na povinne ruceni, tak bych si snad auto radeji ani nekupoval.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod H4mpty 6. 9. 2016 19:28

Jde o pohodlí ne o prachy a taky o to aby mi někdo zas nezaložil obálku se šekem. Zajímavé že se mi možnost platit měsíčně nikde v žádné z těch kalkulaček nezobrazuje. A i člověk co mi volal z epojisteni mi tvrdil že už se to dnes nedělá. Tak proto se ptám.

osobne2 píše:Kdybych nemel na zaplaceni rocniho pojistneho na povinne ruceni, tak bych si snad auto radeji ani nekupoval.


Napsal člověk co platí ročně aby uškudlil 5% slevu z ceny PR. :tleskani :-D
H4mpty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Markil 8. 9. 2016 16:12

Vím, že to nabízela Allianz, tak snad není jediná.

Ale to pohodlí nějak nechápu. Řekl bych, že je to stejné nebo spíš naopak. Jaký je rozdíl zaplatit najednou na rok nebo platit to každý měsíc? Za rok ti částku změní tak jako tak a budeš to muset stejně hlídat a stejně nastavovat jiné měsíční platby...

Když už, tak bych se spíš poptal, zda to jde platit inkasem, ať si to strhnou z účtu sami. To nastavíš jednou a víc to neřešíš, jen aby tam bylo dost peněz. A pak je z hlediska pohodlí taky jedno, jestli to strhnou 1x za rok nebo měsíc...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Majkl 68 30. 9. 2016 17:19

Za sebe doporučuji sjednat povinné ručení přes srovnávač.
Majkl 68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LGA 30. 9. 2016 18:08

Vyzkoušel jsem několik srovnavačů a cena u místního pojištováka ve městě vyšla o několik stovek levněji. A nebral jsem pojištění 35/35, ale vyšší.

Takže za sebe můžu doporučit najít si den volna a obejít si několik pojišťováků i pojišťoven.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 10. 2016 06:16

Ano, pres pojistovaka casto mnohem lepsi sazby. Jen se mu obcas musi vest ruka. Napr. Uniqa takto umi i spoluucast 0% min. 1000Kc.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Janosxx 28. 11. 2016 22:39

Vyzkoušej kalkulačku pojištění vozidel a porovnejte ceny a sazby pojištění.

Funguje to následujícím způsobem:
1.Na stránce srovnání povinného ručení vyplníš potřebné údaje o vozidle
2.Po odeslání zadaných informacií se zobrazí srovnání nabídek. Pořádně to projdi, vyber si optimální pojištění
Janosxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miska_slov 16. 12. 2016 14:25

H4mpty píše:Dobrý den
Nevíte náhodou někdo jestli je možné u některé z pojišťoven platit povinné ručení měsíčně?
Díky



V každé pojišťovně se lze dohodnout na frekvenci plateb, já mám např pojištění v AXE a platím měsíčně.
Miska_slov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XLADI 18. 1. 2017 06:43

Já PR měním skoro každý rok. Pokud je rozdíl v ceně víc než 200 kašlu na ně. U AXA jsem platil za 1,6 1760,- pak to zvedli na 2200,- ale to bylo ještě OK a vloni zdražili na 2700,- tak jsem šel jinam. Teď jsem u DIRECT za 2039,-. Když to zvednou tak půjdu jinam. Nechávám si srovnávat přes E-pojištění. Ceny OK dokonce pošlou předepsaný formulář na výpověď stačí ho jen podepsat a poslat na správnou adresu. Sice mi bonusy stále naskakují ale pojišťovny zdražují. Je dobré se tomu pár minut věnovat a porovnat si to když pojišťovna pošla kalkulaci na nový rok. Rád bych byl roky u 1 pojišťovny ale stálého klienta mají tendenci napálit a u nových se předhánějí s nabídkami. Mám 3 vozidla Auto a 2x moto. Každé pojištěné jinde.
XLADI
Návštěvník

Odeslat příspěvekod osobne2 18. 1. 2017 17:41

Take tak, ted jsem pojistil dve vozidla pres epojisteni.cz, v obou pripadech vyhrala CPP, treti vozidlo jsem nechal u Allianz, protoze ani epojisteni nenaslo nic levnejsiho.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod XLADI 18. 1. 2017 18:11

Tu AXA jsem měl taky přes Epojištění, kamarád pojišťoval vloni auto, byl u pojišťovačky ve městě a po komedii že jde jinam se dostal na stejnou cenu jako já u epojištění hned. A to mu prej snížila že si ukrojila z provize, ale to jsou asi takový řeči.
XLADI
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků