Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod phuong 11. 12. 2017 17:39

Kupte skodovku.
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sněhurka007 11. 12. 2017 18:42

no auto už je domluvený, ale v nabídkách povinno ručení se nevyznám, nevím, která pojištovna je nejlepší poměr výkon/cena
sněhurka007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod phuong 11. 12. 2017 18:50

phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LGA 11. 12. 2017 22:50

Jsem zvědavý, jak budou na můj nájezd za měsíc reagovat. Jim postavím auto před kancelář, aby viděli, že můj nájezd odpovídá tomu, co jim pošlu.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod phuong 12. 12. 2017 04:19

Jednou rocne pri vyroci smlouvy chteji fotografii tachometru zaslat emailem. Pokud mas rocne vyssi najezd, nez na jaky jsi uzavrel smlouvu, tak ti prepocitaji pojistne na pristi rok, ale zpetne nic nemeni, coz je OK. Ja mam treba najezd kolem 10000 km rocne, ale uzavrel jsem smlouvu na najezd do 5000 km rocne.
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 12. 2017 13:14

Ve výkladní skříni Partners stále svítí, že dají nižší cenu v porovnání s předloženou nabídkou, nebo 200,- Kč na ruku.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phuong 12. 12. 2017 13:39

Zapomeli sundat lonskou reklamu?
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 12. 12. 2017 15:16

máte někdo odsud tu super levnou variantu pov.ruč. "MOTOR" od e-Finance?
http://www.pojisteni.com/povinne-ruceni ... ni/krok-1/

Není mi jasné, zda se uzavírá pojistná smlouva s Alianz nebo s e-Finance Makléři, s.r.o.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod phuong 12. 12. 2017 15:41

Allianz podle me. Dobra cena. Da se nejak vypovedet jiz uzavrena nova pojistna smlouva na povinne ruceni, kdyz by melo pojistne obdobi zacit az 15.12.2017? Rocni pojistne jsem jiz uhradil.
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 12. 2017 12:00

Dneska je to 2 měsíce od uzavřeni smlouvy dokdy je možné vypovědět smlouvu a výpověď je platna za 8 dní od doručení dopisu.
Dřív to bylo jen 8 dní od sjednání.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 16. 12. 2017 13:23

phuong píše:Jednou rocne pri vyroci smlouvy chteji fotografii tachometru zaslat emailem. Pokud mas rocne vyssi najezd, nez na jaky jsi uzavrel smlouvu, tak ti prepocitaji pojistne na pristi rok, ale zpetne nic nemeni, coz je OK. Ja mam treba najezd kolem 10000 km rocne, ale uzavrel jsem smlouvu na najezd do 5000 km rocne.

A na to jsi přišel jak, že ti to zpětně nedoúčtují? V dodatku mají toto ustanovení:

6. Pokud po včasném doložení stavu tachometru vyjde najevo, že počet ujetých kilometrů:

a) nedosáhl Vámi stanoveného rozmezí, vzniklý přeplatek zohledníme v následujícím ročním předpise pojistného,
b) překročil Vámi stanovené rozmezí, máme právo Vám doúčtovat pojistné, které odpovídá počtu skutečně najetých kilometrů (snížit poskytnutou slevu nebo uplatnit přirážku).


Sice píší jen, že mají právo to doúčtovat, ale divil bych se, kdyby to neudělali.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LGA 17. 12. 2017 06:36

Na druhou stranu pokud to udělají a doúčtují zpětně, tak se může klient poohlédnout u konkurence, protože v tomto případě už zřejmě nebude cenová nabídka Allianz nejvýhodnější.
na webu allianz se píše:Najezdili jste více kilometrů, než byl Váš odhad. Uhradíte nedoplatek odpovídající více najetým kilometrům. Na další rok Vám snížíme slevu.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 17. 12. 2017 09:11

To trochu nechápu. Odejít můžeš, ale doúčtování se stejně nevyhneš...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tuann 17. 12. 2017 15:52

Tak s kdejakym tachometrem se da trochu carovat ne?
tuann
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LGA 18. 12. 2017 07:14

Carovat se da, ale pokud zjisti je pokuta asi 50 tisic.

Markil píše:To trochu nechápu. Odejít můžeš, ale doúčtování se stejně nevyhneš...

nejspis nevyhnu, ale tim padem muzu byt u konkurence, bez limitu ujetych kilometru. byl jsem u XYZ a pojisteni me zdrazili. tak jsem hledal lepsi nabidku. nakonec jsem zkusil i u pojistovaka tu XYZ a hle cena byla nizsi nez puvodne navrhli.
pokud bych ale nemel u Allianz smlouvu s omezenymi kilometry, tak by byla drazsi nez u XYZ.
LGA
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků