Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rismus 22. 6. 2012 21:34

Jestli se nevíš rozhodnout u koho založit levné povinné ručení tak ti jistě pomůže srovnávací portál jako napřiklad ExpresníPojištění.cz kde si můžeš srovnat jednotlivé nabídky :)
rismus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 24. 6. 2012 17:33

rismus: diky, jsme opravdu radi, ze ses jenom kvuli teto dobre minene rade zaregistroval.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mariacek 26. 6. 2012 08:10

Ahoj, tak já měl doposud ČPP, platil jsem za Octavii 1,9 TDI 81 KW asi 4600 Kč. Pokud se chceš pojistit po netu, určitě se podívej na víc serverů. Já nejčastěji našel cenu kolem 3500 Kč, ale pak jsem náhodou narazil na srovnavac.cz kde jsem auto pojistil za 2300 Kč, takže jsem ušetřil polovinu. Jiný typ auta ale může být jinde zase levnější...

Důležité je dát si pozor na některé levné pojišťovny. Nejsem si jist, ale myslím, že právě Triglav (nebo to byla Slavia?) má levné pojištění, ale to platí pouze na území ČR. Což pro mě nebylo akceptovatelné...

Další, na co si dej pozor je, abys peníze za pojistné platil přímo pojišťovně, ne nějakému prostředníkovi. Jinak pojištění po netu mohu doporučit... Fakt se vyplatí.

Ještě k těm "špatným" nebo "dobrým" pojišťovnám. Já mám špatnou zkušenost s Generali (bordel, jednání) a otec zase s ČP - tam to zavánělo podvodem. Dokud se Ti nic nestane, pojišťovna bude vstřícná, poznáš ji až v probléméch. Jak tady ale píše Marný - pokud narazíš na blbečka, který bude chtít jen tak vymáhat peníze po Tobě, bude úplně jedno, co máš za pojišťovnu... S takovým člověkem bych se bavil jen v případě, kdy mu Tvá pojišťovna škodu neuhradila. Tohle se stalo kamarádovi - Generali poškozenému vyplatila škodu po stížnostech až po 11 měsících! Poškozený pak kamaráda otravoval, ať to u generali urguje...
Mariacek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vigilantibus 26. 6. 2012 08:36

Mariacek píše:Důležité je dát si pozor na některé levné pojišťovny. Nejsem si jist, ale myslím, že právě Triglav (nebo to byla Slavia?) má levné pojištění, ale to platí pouze na území ČR.

Blbost. Bludy. :pozor

§ 5/6 zák. č. 168/1999 Sb.
Pojistná smlouva týkající se pojištění odpovědnosti musí být uzavřena tak, aby toto pojištění na základě jediného pojistného platilo na území všech členských států a dalších států uvedených v seznamu států, který stanoví ministerstvo vyhláškou. Pojistitel je povinen tuto platnost pojištění na zelené kartě vyznačit.
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sx02 26. 6. 2012 13:23

Asi bylo míněno nejlevnějsí povinné ručení ČPP - ta sice platí po celé evropě ale mimo čr má spoluúčast.
sx02
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vigilantibus 26. 6. 2012 19:31

"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sx02 27. 6. 2012 07:58

Co takhle se podívat na jejich stránky?
http://www.cpp.cz/vypocty_2009/help2012 ... s#Sporopov

skutečně požadují spoluúčast na ručení mimo ČR
sx02
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 7. 2012 15:27

Jaké máte zkušenosti s Axou? Vychází mi u jednoho auta jako nejlevnější, u druhého druhá nejlevnější.

-- 5. 7. 2012 16:39 --

Aha, něco tu nehraje. Srovnávač.cz mi i bez bonusu ukáže, že libovolný auto do 66kW pojistím za 1549. Takovou cenu ale oni na webu nemají...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 16. 8. 2012 20:26

Taky resim povinne pojisteni a na top-pojisteni mi vychazi AXA se stejnym zadanim parametru asi na polovinu toho, co v jinem srovnavaci... :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 8. 2012 14:54

Já už tam mám ujednáno. 1550 za Hondu Civic 1,4l 2004.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 15. 9. 2012 09:28

Já mam POV od AXY . Platim 2500 kč/rok za 76kW bez bonusů včetně všech skel, spadám do tý jejich slevový akce. 8-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 15. 9. 2012 10:19

A není vám divné, že v těch srovnávačích vychází jako první Axa, jako druhá Axa a potom jsou tam teprve další? Že by nějaká akcička pro provozovatele těchto serverů? Čímž chci napsat, že mohou být skutečné ceny v jiných pojišťovnách jiné, že? A když se tu už o tom bavíme, tak jaképak mají klienti zkušenosti s plněním od Axy, co? Osobně Axu řadím mezi pojišťovny Triglav, ČPP, Direct. Taky jsou levné.....
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 15. 9. 2012 12:07

kamey píše:A není vám divné, že v těch srovnávačích vychází jako první Axa, jako druhá Axa a potom jsou tam teprve další? Že by nějaká akcička pro provozovatele těchto serverů? Čímž chci napsat, že mohou být skutečné ceny v jiných pojišťovnách jiné, že? A když se tu už o tom bavíme, tak jaképak mají klienti zkušenosti s plněním od Axy, co? Osobně Axu řadím mezi pojišťovny Triglav, ČPP, Direct. Taky jsou levné.....


já mam POV od AXY přímo přes pojištovnu limit 70/70...v rámci jejich akce za 2500 Kč. ;-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 15. 9. 2012 15:35

No, to je fakt super cena ;) Ale hlavně že jsi spokojený :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 15. 9. 2012 17:09

kamey píše:No, to je fakt super cena ;) Ale hlavně že jsi spokojený :D


To si myslela ironicky s tou cenou?.. :-[ ..Dík,spokojený snad budu, až budu muset něco řešit,zatim nevím, dokud po někom nic nechceš sou dobrý všichni. :D :D
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků