Životní pojištění - výběr pojišťovny/produktu

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod refedr 8. 5. 2015 16:12

Jez zdravě, pij zdravě, amatérsky opatrně sportuj, na silnicích dávej většího bacha .... a žádné pojišťovně nic neplať, tak aspoň splatíš hypotéku dřív.
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 8. 5. 2015 17:53

Hm, a co nemoci?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod guru jára 8. 5. 2015 19:14

Na nemoci mame povinne zdravotni pojisteni.
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miressek 14. 5. 2015 13:21

refedr píše:Jez zdravě, pij zdravě, amatérsky opatrně sportuj, na silnicích dávej většího bacha .... a žádné pojišťovně nic neplať, tak aspoň splatíš hypotéku dřív.

Jo, k tomuhle názoru mám taky dost blízko, ale přece jen... Nějakou tu pojistku, abych nenechal rodinu úplně na holičkách, kdyby náhodou něco - by to asi sneslo.
Aktuálně mám ČPP Evoluce, je sice nastavená relativně přijatelně, ale byla uzavřená za takových trochu pochybných okolností, tak se výhledově ještě chci podívat, zda bych jinde nepochodil lépe. V tom lednu jsem se začetl do pojistných podmínek asi u tří pojišťoven a zjistil, že si na to budu muset vyhradit trochu víc času, jestli z toho chci mít dobrý pocit a vědět, co podepisuju. Takže jsem to dočasně uložil k ledu, ale cca do konce roku (radši dřív...) bych to chtěl dořešit, určitě se pak o poznatky podělím.
miressek
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků