Pojištění odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti sjednat?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod astrapa 24. 1. 2017 22:45

A to je která pojišťovna. Nevěřím, že pojištění odpovědnosti 15 mil. Kč vyjde jen na 993 Kč.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod octaviampi 25. 1. 2017 00:41

Uniqa, doplnkove pojisteni k Variant. Ta castka je vcetne pojistky bytu a domacnosti, oboji na pozar (1,85+0,4 mil.). Az to ve ctvrtek podepisu, hodim sken a pripadnou korekci.

Mozna je tam nekde chytak, zatim jsem nezjistil kde. Krome odpovednosti za nemovitost tam je rekreace, provoz domacnosti, skoda na kratkodobem pronajmu. Resp. toto je mezi vecmi "zejmena".
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 25. 1. 2017 06:33

993 Kč je pojištění odpovědnosti z občanského života na 15 mil. Kč (limit pro škodu na zdraví a majetku)? A včetně pojištění bytu (stavby) a domácnosti? To jste si vymyslel. To nemůže fungovat.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod goob 25. 1. 2017 11:45

To je nějaké divné. Jen odpovědnost mi u Directu vyšla na litr a další necelá tisícovka po maximální obchodní slevě je domácnost na 400 tis.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 26. 1. 2017 14:32

astrapak píše:To jste si vymyslel. To nemůže fungovat.


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tak vymyslel. Možná byste mohl být trochu opatrnější ve svých soudech, mladíku.

U "přechodně" obydlených budov je "nesjednáno". To budu muset nechat opravit, aby byl pojištěný odpovědností i ten druhý byt.
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků