Zkušenosti s usetri.penize.cz a s ČSOB?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kajicek94 19. 1. 2018 15:52

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s portálem usetri.penize.cz a pojišťovnou ČSOB?
U portálu usetri.penize.cz se jedná o společnost Partners Financial Services, a.s. a mají obchodní slevu 22% u ČSOB.
Potřeboval bych povinné ručení na přívěs.
Nebo máte lepší návrh?

Děkuji za odověď,
kajicek94
kajicek94
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 1. 2018 23:21

Zkušenost taková že se mi zobrazila jen jedna cena o 9 tisíc vyšší než mám teď na povinný a havarijní.
Na webu csobpoj.cz je sleva 30 procent a pro klienty ČSOB je to 40 procent , plus při roční platbě pojistnyho nad 5000 Kč je dálniční známka na 1500 Kč na rok 2018 zdarma jako dárek.
Tudle mi to paní z ČSOB kalkulovala, bonusy tam vycházeli strašně než u jiných pojišťoven.
Ale u asistenčních služeb jsem zjistil že ČSOB má odtah vozidla do nejbližšího servisu a pak si tam jak pablb asi pojedu znova si to vyzvednout. Když jedu 100- 150 km od domova. Má to i česká pojišťovna, zřejmě i další pseudopojistovny .to nevím na co to pripojisteni je, když u Allianz mám volbu limit na odtah 15000 Kč případně i po Evropě neomezeně. U blbý axy je limit 1500 Kč a to některýmu blbeckovi z odtahovky nestačí ani na 17 km.

Nehledě na ty slevy když má člověk u Allianz nemovitost a penzijní fond, plus tam jsou další slevy.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod moure 19. 1. 2018 23:35

Na nejakou asistenci zdarma se vykasli. Ja se minule musel smat, davam ridici havarovaneho vozidla telefon na nejblizsi odtah, at si tam zavola, popise situaci a zepta se na cenu a necha si to odtahnout domu, kdyz bude cena dobra. Ze pry ne, ze ma k pojisteni asistenci zdarma a bude to resit pres asistencni linku zdarma. Takze prijel pres asistencni linku stejne ten nejblizsi odtahar, na ktereho jsem mu nabizel cislo, odtahl ho sice zdarma do nejblizsiho servisu, ale nauctoval mu 2000 Kc za vyprosteni vozidla, protoze to asistence nekryje. A to byl jenom v prikope, v poli nebo lese by to pry bylo drazsi. Mozna by se s nim bez asistencni linky domluvil na cene 1500 Kc za vsechno.
moure
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvy 2. 4. 2018 12:13

audiobullys: nevim jak to myslis s tou Allianz,ale u zakladni asistence je pro cr odtah do nejblizsiho servisu do 10km zdarma,pokud ses nekde vysypanej bohuzel daleko,neda se nic delat pak si pro auto dojedes..A cestu nahradni dopravou domu v economy tride proplaci pojistovna
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 4. 2018 16:46

No u axy si počítá odtahovka cestu z vesnice u krajskyho města a pak ke mně na krajský město a nestačí mu limit 1500 Kč. Přitom do města to mám 17 km.
Co se týče odtahu po městě 1,2 km necelých 1200 Kč.. tam pojišťovna nesla použít.
Další dvě auta už mám pro jistotu u Allianz, s nima jezdím trošku dál po republice než do okresního či krajskyho města.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 2. 4. 2018 20:31

Tak to mame podobny,take sem mel Axu a sem uz nejakou dobu u Allianz a i super jednani na te asistecni lince k tomu vsemu.Jeste by me zajimala ta CSOB,maji POV celkem dobre,tarif Premiant s vyjezdenym bonusem super cena, nekde sem cet ze od roku 2012 je to u CSOB snad v komunikaci a jednani Ok.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 4. 2018 08:40

Já jsem našel na netu 1 likvidaci - Octavia 1.9 TDI hodnota 80 000. Paní nabourala a ČSOB ji napsala že škoda je vyčíslena na 45 tisíc a označila škodu jako totální.
Důvod proč je ČSOB levná je snaha získat více klientů na trhu od roku 2012 . Takový tahač měl pojistku za 40 tisíc a ČSOB přišla s cenou 27 tisíc .
Ono sice vypadá pěkně u povinného ručení škodu do 15 tisíc na vašem vozidle proplatime, ale když si člověk uvědomí že předek stojí 50 tisíc, zadek je levnější tak kolem 20-25. Pak člověk zjistí že toho moc nevyužije. Hlavně když si ČSOB nauctovala 30-40 dní pujcovneho náhradního vozidla tak za 40 tisic u auta co melo promacklej zadek - najetí 2tun auta 10 km/ h rychlostí.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 3. 4. 2018 09:29

to jo jak pises,ty likvidace to je realita.Ale snad s tim pujcovnym by to melo bejt tak,ze je tam limit,na kolik dni ti nahradni vozidlo pujci.A pak by meli volat jestli ho dal pozadujes nebo jim nahradni vozidlo vratis.Nedovedu si predstavit,ze ti ho jen tak dal nechaji a pak prijde faktura na 40 tisic.-).Nevim jak u csob s dolozenim faktury za opravu kterou si zaridim sam,ale snad i kdybych mel opravu predku treba za tricet tak dolozim pojistovne fakturu opravy a oni mi z toho proplati 15000kc a zbytek ja.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 4. 2018 13:06

Musel bych se podívat do sanonu na ten papír o likvidaci nabouranyho vozidla, jestli to někde mám. Já mám pocit že tam bylo oprava zadku tak za 20-30 a půjčovny měla ta poškozena snad 30-40 tisíc .vím že Koop musela platit ČSOB snad kolem 60 tisíc. Tenkrát to sice byla flotila, já nebyl pojistník ale malus z toho mám. Mě když nabourala ženská z Koop zezadu tak oprava byla na smluvní servis za 24 tisíc a Koop zaplatila servisu jen 16 tisíc. Zkoušel jsem to vymáhat ale marne, právníci chtěli nějakej krycí list od servisu a servis mi to nechtěl poslat. Asi se báli, že přijdou o zasmluvneni když se odvolam proti pojišťovně. Když to člověk zkoušel sám vyžádat na pojišťovně tak se likvidátor vysmál do telefonu, že ten formulář a dopis co jsem mu poslal zná z internetu a že nic nedostanu. Přitom papír s amortizaci jsem měl pro advokáty ale to prej nestačí.
Jinak nejsem jedinej co má negativní zkušenost s koop, spolužák nový auto na smlouvě za 300 a vyplatili při totální škodě 180 tisíc. Slyšel jsem jejich ředitele a ten si výrok Ústavního soudu furt vykládá po svým a podle něho jede celá firma.
Koukám na netu ČSOB plnění z pojištění domácnosti a škoda na rozvodech vody za 450 tisic včetně nový mozaiky z Itálie a taky krácení plnění.
audiobullys
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků