IŽP PERSPEKTIVA 3 BN

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod none11 13. 2. 2018 10:52

Dobrý den,

mám dotaz.

již 11 let mám IŽP PERSPEKTIVA 3 BN.
Aktuálně je mnoho dalších produktů (7BN, jiné pojištění atd.).
Zachovali by jste stávající pojistění, popř. provedli nějakou změnu?
none11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 2. 2018 19:27

Obecně - novější produkty mají vyšší nákladovost, protože jsou tam vyšší provize, šance, že by jako spořicí produkt byly zajímavější, je minimální. Navíc bys přišel o předplacené náklady, které sis zaplatil ve stávající pojistce a platil je znovu v jiné.

Proč chceš měnit produkt? Jestli jen proto, že tě do toho láká finanční poradce, tak se v tom raději nešťourej. Pokud to máš skutečně jako pojistný produkt a z nějakého důvodu ti nové podmínky vyhovují lépe, je možné o tom uvažovat, ale chce si to opravdu důkladně prostudovat. V tomhle případě můžeš mnohem víc ztratit, než získat.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod none11 14. 2. 2018 07:52

Děkuji za zprávu. Jde o to, že právě žádného poradce nemám. Produkt mám nastaven na 100% do progresivního fondu a aktuálně, tzn. po 12 letech se dle výpisu teprve lehce přibližuji vložené částce. Snažím se zjistit informace.
none11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod avathar 14. 2. 2018 19:36

12 let progresivního spoření :)
avathar
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků