Vzkaz nesvéprávným dementům

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 2. 2018 22:10

Tady vám soudruh arbitr vzkazuje, že jste sice nesvéprávní dementi, co podepíšou bez čtení každou sračku, na kterou jde zrovna reklama v TV, ale když dojde na lámání chleba, strana a vláda se za vás postaví.
https://ekonomika.idnes.cz/ceska-pojist ... nomika_nio
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 2. 2018 10:32

Ok mas asi pravdu, ale ted me rekni co clovek ma delat?
Vetsinou muze precist, ale co ti doporuci vetsina kdyz se zacnes cukat? Podepsat!

Tohle jsem uplne nepatri ale dam ti zajmavej priklad, dohledal jsem to spesl pro takove situace... rika se tomu podepis a drz hubu.
Podepsal bys? :)

Typicka ukazka ze zamestnani, kdy firma zamestnanci predlozi tzv vystupni list.
Zda se ze je to vyhodne, ale co kdyz si firma neco pote najde a bude to i za rok vymahat ze ano :)

Zaměstnanec souhlasí s tím, že mu budou sraženy v jeho poslední vyplácené mzdě jeho veškeré finanční závazky vůči zaměstnavateli, resp. pohledávky zaměstnavatele vůči zaměstnanci, tj. zejména vyúčtování za případné překročení limitů užívání mob. telefonu, objednávky obědů, jazykové kurzy apod.

Takze si dotycny podepise ze mu strhnou pripadne celej plat ale vlastne je to vyhodne :D
A kdyby chudak vydelal jen 10tisic, tak nedostane treba nic :D

-- 19. 2. 2018 11:28 --

a navic mas nekde ruzny pravni klicky, ktery pochopi lepsi pravnik, nez treba dotycnej a nekde to mas i ze se to da vylozit ruzne. Pokud ja proctu treba jen pojisteni a smlouvu vo pojisteni, tak muj nazor je nepodepsat NIKDY!
Stejne vyplatej nula nic, najdou pres ty slova co tam pisou klicku, takze vesmes muze dotycnej platit a jen platit ale z pojistky nedostane nic :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xtonda 19. 2. 2018 11:54

Tomáš Marný píše:Tady vám soudruh arbitr vzkazuje, že jste sice nesvéprávní dementi, co podepíšou bez čtení každou sračku, na kterou jde zrovna reklama v TV, ale když dojde na lámání chleba, strana a vláda se za vás postaví.
https://ekonomika.idnes.cz/ceska-pojist ... nomika_nio

No já myslím, že občan je proti velké pojišťovně s armádou právníků ve značně nerovném postavení a že je tedy správně, že podmínky produktů musí splňovat zákonné podmínky a že ty podmínky jsou také hlídány a vymáhány. A to že někdo není nesvéprávný neznamená, že má právnické a ekonomické vzdělání aby bylo schopen komplexně posoudit pojistné podmínky.

Každopádně ČP nesouhlasí a tak bude soud, můžeme tipovat jak a za kolik let se něco rozhodne.
xtonda
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků