Pojištění domácnosti

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Marrtinek477 24. 5. 2019 10:05

Jdu si pro radu. Vypovídám pojistku nemovitost/domácnost na RD, prodejní cena cca 5mil. Poptával jsem u sebe v bance (KB) a pojišťují v nových cenách, což mi přišlo zajímavé, ale poměrně drahé. Poptával jsem ještě pro zajímavost i ČP. Nedalo mi to a podíval jsem si na nabídka na internetu, konkrétně na https://www.srovnator.cz/pojisteni-domacnosti/ a ceny mnohem nižší. Dost mě to překvapilo. Máte někdo zkušenost? Uzavíral jste a jste spokojen? Případně děkuji za každou zkušenost s plněním a spokojeností, zatím jsem slyšel jenom odstrašující story, že pojišťovny dávají tak směšné částky, že se za to nové věci v podstatě nedají koupit.
Marrtinek477
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mo.tor 24. 5. 2019 10:38

Jo pojistovna pochazi od slova podvod.
mo.tor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XRPD 24. 5. 2019 13:05

Podívej se kolik lidí zaměstnávají, kolik mají pronajatých kanceláří, kolik pojišťovacích agentů jezdí služebním autem....
Z vyplácení pojistného to nemají...
XRPD
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slazz 24. 5. 2019 14:24

Jasně, po deseti dnech od registrace máte jeden jediný příspěvěk a čistě náhodou s linkem. jestli potřebujete reklamu tak si ji zaplaťte, tohle je ubohé.
slazz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marrtinek477 28. 5. 2019 11:31

A něco kontruktivního? Nějaká zkušenost s plněním? To že se asi něco stane je o náhodě, ale nejsem si jist jestli je dobré řešení spořit peníze, co bych normálně platil za pojistku, aby mi to pak v budoucnu zacálnul nečekanou událost. Uzavřít novou nebo se na to vyprdnout? Názor? Díky.
Marrtinek477
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eosobne 28. 5. 2019 11:59

Jeste horsi je platit jak vul pojistne, abys pri pojistne udalosti zjistil, ze pojiste plneni nebude, protoze vyluka.
eosobne
Kolemjdoucí