Založit firmu (ltd.) v anglii? (+-)

Co, kdy, proč a jak správně zdanit. Rady, tipy a návody pro všechny podnikající subjekty v ČR

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod JendaMakovička 8. 9. 2015 14:19

Být tebou poptám se někoho, kdo se tímhle opravdu zabývá. Doporučuju Firmin, osobně znám majitele a je to vážně šikovnej chlap.
JendaMakovička
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Notch 25. 9. 2017 15:31

Zdravím. Chci si založit firmu v Anglii. Koukal jsem, že firem zakládajících společnosti v Anglii je u nás mraky. Nemáte někdo někoho vyzkoušeného?
Děkuji
Notch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod astrapa 25. 9. 2017 21:13

Nějaké zkušenosti mám, podle mě je to celkem jedno přes koho firmu založíš, ostatně firmu můžeš založit zcela sám, akorát nemáš sídlo, takže nakonec stejně musíš někoho využít. Varoval bych před podezřele levnými nabídkami, s nimi opravdu opatrně. A zcela otevřeně a vědomě varuji před firmou GENIUS LTD, oni občas mění názvy i domény webů, aktuálně jsou na adrese firma-ltd.cz, bývali na doméně firmazababku.cz a ještě nějaké, už nepamatuji, podvedli mého bratrance, kdy mu vystavili za 2 dny (!) falešný výpis z obchodního rejstříku s apostilou, nedodali mu originál, ale jen notářsky ověřenou kopii a tvrdili, že to tak má vypadat, idioti vytiskli nedělní datum, takže ho to hned trklo do očí a ještě měli tu drzost mu oponovat, že je vše v pořádku.
Výhoda u anglických firem je, že když ti nevyhovuje firma, přes kterou si registruješ sídlo, není nic složitějšího, než prostě najít jinou a sídlo vyměnit. Takže ať už vybereš jakoukoli, podle mě chybu neuděláš a když nebudeš spokojený, přejdeš jinam. Je to vlastně totéž, jako když vyměníš hosting nebo VoIP operátora. Je jich mraky....
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Notch 26. 9. 2017 21:30

Děkuji moc za info
Notch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amexblack 27. 9. 2017 19:55

Jestli chceš, pomůžu založit. Je to snadné, navedu tě třeba přes Skype. Cena cca 45Liber včetně sídla na rok, scan úřední posty a adresy pro ředitele. Když tak PM.
amexblack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Notch 29. 9. 2017 16:25

Moc děkuji za pomoc. Jednu firmu už máme založenou s kolegou. Tak uvidím, jak to bude fungovat.
Notch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NatasaZ 2. 11. 2017 20:59

Pěkný den, dneska ta Anglie vůbec není jedinou možností a rozhodně bych ji ani nepovažovala za nejvýhodnější. Být vámi, obrátím se přímo na nějakou firmu, můžete zkusit třeba https://www.ioffshore.cz/ , a nechám si poradit, jak přesně postupovat. Tak budete mít jistotu, že všechno proběhne v pohodě, obzvlášť když nemáte zkušenosti.
NatasaZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartiRa 3. 7. 2018 12:01

Nelepší pro zakládání společnosti v cizí zemi je to, pokud tam někoho znáte, kdo vám to pomůže vyřídit. Takhle to opravdu chce, radši se někomu svěřit do rukou, abyste celou legislativou prošel bez problému. Když jsem zakládal společnost u nás, tak mi moc pomohli tady. Sice se nespecializují na okolní státy, ale mají dost kontaktů, takže s Anglií by si měli hravě poradit. :)
MartiRa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 3. 7. 2018 18:55

že je to firma, která nemá na to si zaplatiti reklamu - překousnu. Ale, že si nejsou schopni zaplatit ani člověka, který by sesmolil příspěvek, který ma hlavu a patu - fakt propadák a ně někdo, kdo by mi kdekoli, kdykoli s čímkoli pomohl.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 7. 2018 13:04

kdyz se jiz dela reklama, tak uvedu jednu primo v UK. Je to komplexni reseni, vcetne zalozeni bankovniho uctu, ucetnictvi(volitelne), sprava adres, prijem posty, atd. Nic lepsiho nesezenete. Treba rocni poplatek za adresu, skenovani posty stoji kolem 100GBP. Nemusi se ani volat, vse lze resit pre mail, nebo online pres chat.
Lepsi nez ty ruzne ceske mega prodrazene preprodejce.

https://www.1stformations.co.uk/
slavo963
Diskutér

Předchozí stránka