Založit firmu (ltd.) v anglii? (+-)

Co, kdy, proč a jak správně zdanit. Rady, tipy a návody pro všechny podnikající subjekty v ČR

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Notch 25. 9. 2017 14:31

Zdravím. Chci si založit firmu v Anglii. Koukal jsem, že firem zakládajících společnosti v Anglii je u nás mraky. Nemáte někdo někoho vyzkoušeného?
Děkuji
Notch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod astrapa 25. 9. 2017 20:13

Nějaké zkušenosti mám, podle mě je to celkem jedno přes koho firmu založíš, ostatně firmu můžeš založit zcela sám, akorát nemáš sídlo, takže nakonec stejně musíš někoho využít. Varoval bych před podezřele levnými nabídkami, s nimi opravdu opatrně. A zcela otevřeně a vědomě varuji před firmou GENIUS LTD, oni občas mění názvy i domény webů, aktuálně jsou na adrese firma-ltd.cz, bývali na doméně firmazababku.cz a ještě nějaké, už nepamatuji, podvedli mého bratrance, kdy mu vystavili za 2 dny (!) falešný výpis z obchodního rejstříku s apostilou, nedodali mu originál, ale jen notářsky ověřenou kopii a tvrdili, že to tak má vypadat, idioti vytiskli nedělní datum, takže ho to hned trklo do očí a ještě měli tu drzost mu oponovat, že je vše v pořádku.
Výhoda u anglických firem je, že když ti nevyhovuje firma, přes kterou si registruješ sídlo, není nic složitějšího, než prostě najít jinou a sídlo vyměnit. Takže ať už vybereš jakoukoli, podle mě chybu neuděláš a když nebudeš spokojený, přejdeš jinam. Je to vlastně totéž, jako když vyměníš hosting nebo VoIP operátora. Je jich mraky....
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Notch 26. 9. 2017 20:30

Děkuji moc za info
Notch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 9. 2017 18:55

Jestli chceš, pomůžu založit. Je to snadné, navedu tě třeba přes Skype. Cena cca 45Liber včetně sídla na rok, scan úřední posty a adresy pro ředitele. Když tak PM.
anonymni

Odeslat příspěvekod Notch 29. 9. 2017 15:25

Moc děkuji za pomoc. Jednu firmu už máme založenou s kolegou. Tak uvidím, jak to bude fungovat.
Notch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 3. 7. 2018 17:55

že je to firma, která nemá na to si zaplatiti reklamu - překousnu. Ale, že si nejsou schopni zaplatit ani člověka, který by sesmolil příspěvek, který ma hlavu a patu - fakt propadák a ně někdo, kdo by mi kdekoli, kdykoli s čímkoli pomohl.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod MotionQ 14. 1. 2019 10:01

Rád bych se prosím zeptal, pronajímám v ČR 4 byty, o byty se stará jiná firma (vyhledávání náj., smlouvy atd.) , daním paušálem, náklady 30%, zbytek zisk, což je hodně, přemýšlel sem nad odpisy, ale bylo mi doporučeno, že jednodušší a levnější je založit firmu v Anglii, já pronajímatel poskytnu-půjčím byt své firmě v Anglii a ta firma pronajme za tržní cenu byt v ČR. Dá se tím opravdu ušetřit nebo je to scifi a blbost? Jaká bude v Anglii daň z celkového ročního pronájmu cca 450.000Kč zisku ročně? To finančák v ČR neřeší, to nikoho nezajímá komu půjčím zadarmo byt?
Děkuji
MotionQ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 1. 2019 22:32

levnější a snadnější jsou odpisy, stačí si zadat 5. odpisová skupina, zrychlené a pomalé odepisování a uplatnovat reálné výdaje a ne jen 30 procent.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků