Jak se zaměstnat u vlastní s.r.o?

Co, kdy, proč a jak správně zdanit. Rady, tipy a návody pro všechny podnikající subjekty v ČR

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod eL Ká 26. 9. 2017 20:22

Když je člověk sám jednatel, společník a jediný zaměstnanec vlastní firmy, tak by si teoreticky mohl, v rámci daňové optimalizace:

- poskytnout a hradit firemní telefonní paušál ze 100% (a použít ho ve 100% jako daňový náklad), ačkoliv ho v roli zaměstnance používá i pro soukromé účely
- dát si maximální příspěvky zaměstnavatele na důchodové pojištění
- zaplatit si konferenci, kam zaměstnance vyšle
- vyplácet si příspěvky na kulturní a sportovní akce (což sice lze z peněz po zdanění, ale je to jen za 19%, bohužel to není daňový náklad)
- objednat si jakékoliv knihy a vyplatit si na ně příspěvek (opět po zdanění a bez daňového nákladu)
- zaplatit si z firmy levnější dovolenou (do 20 tisíc za rok, podmínky jako výše)

Vidíte to stejně? Je něco z toho napadnutelné finančákem?

Bonusová otázka: jakým způsobem případná kontrola FU posuzuje, co byla a nebyla pracovní cesta? Kupříkladu, když si chci zajet do Londýna a vykážu to jako služebku s důvodem obchodní jednání, budou se ptát s kým jsem jednal? Co když je firma benevolentní a svému zaměstnanci zaplatí i ubytování o víkendu, aby po tom obchodním jednání měl i čas na nějaký turismus (stalo se mi)?
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod astrapa 27. 9. 2017 08:00

Jaký má vlastně smysl, aby se jediný společník/jednatel zaměstnal? Vždyť mu tím neuměřeně vyroste administrativa a ty bonusy typu příspěvky na penzijko nebo telefonní paušál mi nepřijdou natolik zajímavé, aby vykompenzovaly související náklady se mzdovým účetnictvím a každoročními kontrolami z OSSZ, ZP. Jednodušší je vytahovat příjmy přes DPP na příbuzné.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod eL Ká 27. 9. 2017 09:07

astrapa píše:Jaký má vlastně smysl, aby se jediný společník/jednatel zaměstnal?


No, pokud tomu dobře rozumím, tak bys jako jednatel/společník neměl vykonávat pro firmu činnost zdarma, bez smlouvy (nebo minimálně ne činnost, ze které má firma přímý výdělek a je její hlavní náplní - pokud se bavíme třeba o vývoji SW, těžko obhájitelné bude, že samotný vývoj dělá jednatel, který má spíš jen uzavírat smlouvy).

Z výdělku z takové smlouvy nad 2500,- za měsíc se stejně platí socko, zdrávko a daně, takže vyjde lépe (a z pohledu kontroly FU bezpečně) sám sebe zaměstnat.

Rop mě jistě opraví/doplní.
eL Ká
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků