Náklady na vedení administrativy s.r.o?

Co, kdy, proč a jak správně zdanit. Rady, tipy a návody pro všechny podnikající subjekty v ČR

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 28. 10. 2014 10:27

To je zaměřeno proti virtuálním sídlům obecně. Kdo má virtuální sídlo je automaticky podvodník, zloděj a lhář a s tím se musí zatočit po bolševicku ... nu ale když lidi to ANO pořád volí, tak s tím asi souhlasí.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 28. 10. 2014 11:02

Taky mě překvapilo s jakou intenzitou se bezprostředně po volbách velkokapitalista Babiš vrhl na potírání malého podnikání. Má svůj plán :-) Ono to asi povede v konečném důsledku k tomu, že zejména mladí znalí anglického jazyka se na všechnu místní byrokracii z vysoka vyprdnou a budou už zakládat firmy jenom v UK a Irsku, případně na Slovensku.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Rop 28. 10. 2014 13:30

V UK (byť se to na venek nezdá) je státní aparát mnohem silnější než u nás. Především tím, že má úplně podchycené banky.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 10. 2014 14:56

Asi ano, ale v UK temer vsechno funguje a nikdo te zbytecne nebuzeruje a nezdira. Ale nejdulezitejsi je , ze temer vse vyridis elektronicky, vcetne zalozeni firmy za 15 liber.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod omgf 29. 10. 2014 08:46

jj a účetního si seženeš taky za pár liber nebo si budeš matlat anglické účetnictví sám
omgf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod astrapa 9. 6. 2017 11:37

Ano, notáři už umí přímý zápis, přiznám se, že neznám ceny. Vygooglil jsem toto: http://www.notarfianova.cz/agendy/?site=s1e0 přímý zápis do rejstříku notářem - soudní poplatek 2.700,- Kč, anebo odměna notáře dle vyhlášky MS - 4.840,- s DPH + přímý zápis do rejstříku 1.573,- Kč s DPH + související dokumenty 242,- Kč s DPH (výpis z katastru, výpis z rejstříku trestů, ověření podpisů). K tomu je třeba přičíst 1000 Kč za ŽL.

Možná, že tyto agentury mají s notářem dohodu o objemových slevách, ale moc se mi to nezdá, protože poplatky jsou předpokládám pevně stanoveny vyhláškou MS a notáři s nimi nemohou hýbat.

Proto jsem vyslovil pochybnosti nad cenou 6900 Kč (resp. dokonce nižší), protože taková cena náklady nepokryje, resp. jen velmi těsně.

Pokud by měla být moje marže 1290 Kč z objednávky, tak v takovém podnikání bych se pohybovat moc nechtěl, i kdybych založil jednu firmu denně, což pochybuji, že by byl takový zájem klientů, jelikož konkurence je v daném sektoru prostě obrovská, tak mi to nepokryje náklady na provoz kanceláře a zaměstnance a z čeho by se tvořil zisk???
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 6. 2017 14:49

Našel jsem si info o ty firmě, maj to včetně zivnostaku to záloze ní. vedou to naky dvě ženský jedná ing, druhá advokatka.. měli založeno vícero cistych sro kdysi, teď už jsou zrušeny.

No ale když jsem prošel asi 3-4 stránky na Googlu tak jsem zjistil další 3 firmy s cenou pod 7000 některá dokonce neplatí DPH.takze asi nováčci.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod jiay 19. 10. 2017 00:40

U nas treba dela danova priznani vedouci mistniho Financniho uradu. Ten muze? Oficialne je to ale vedene na jeho manzelku.
jiay
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 20. 10. 2017 21:43

Ten nesmí i kvůli služebnímu zákonu. A manželka předpokládám daňovou poradkyní taky není, že? Takže bez pojištění.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiay 22. 10. 2017 04:51

Nevim, jsem se o to nezajimal.
jiay
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků