Daňový domicil pro Čecha, co nikde není 183 dní

Co, kdy, proč a jak správně zdanit. Rady, tipy a návody pro všechny podnikající subjekty v ČR

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod paty07 11. 11. 2015 17:21

A po kariéře jim nic nebrání získat občanství znovu.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 12. 11. 2015 12:45

Patriku, tyhle řeči mám nejraději.
USA podle tebe vysílají pro své unesené občany vojáky. Chachacha. To je argument jak z diskuse blesk.cz. USA jsou naopak známy tím, že ponechávají občany svému osudu a s teroristy opravdu nevyjednávají. Jediného koho osvobozují jsou buď vojáci, zaměstnanci federální vlády nebo vládních agentur.
Kdyby byly uneseny dvě americké kravky v Pakistánu, tak po nich pes neštěkne.
Totéž Norsko. 18 leté Američance sebrala sociálka 3 měsíční děcko. A děvče, se narozdíl od úchylné paní Michalákové ocitlo zcela bez pomoci.
Patriku, všimni si jak česká vláda vyjednávala o vydání dvou pašeráků drog z Thajska. Kdyby to byli amíci, tak tam dřepí dodnes. Protože jejich vláda se na ně vysere.
Naopak česká vláda se o své občany stará až nesmyslně moc.
Takže tvé argumenty v případě tenistek jsouzcela mimo mísu.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 3. 10. 2017 01:33

https://blog.etrend.sk/renata-blahova/s ... ovcov.html

Tak zdá se, že na Slovensku byl přesně tento problém vyřešen.
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 10. 2017 11:39

Velice jednoduché- byty domy převést na s.r.o.rodicu a problém je vyřešen.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 8. 10. 2017 18:51

No ale pokud by se v tom bytě člověk trvale zdržoval, tak co?

Já to prostě vnímám tak, že se člověk musí takřka "svéknout do naha" - prostě musí ukázat, že s tou zemí je už jen minimálně spjat a jeho styky jsou už jen omezeny na to, že párkrát do roka navštíví ve svém rodné zemi své nejbližší.

U českých "Monačanek" se to ale moc říct brát takto nedá, protože zde mají partnery, trénikové zázemí atp.

Mimoto pohyb tenistek (a vůbec sportovců) je velice dobře monitorován antidopingovou organizací, které sami sportovci musí sdělovat kdy, kde budou, aby komisařům mohli vydat ranní čuránky.

Pak samozřejmě otázka, zda antidpoingová organizace může/musí vydat národním úřadům informace o pobytu/pohybu.
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků