OSVČ daň z příjmu ze Slovenska - jak uvést v DP?

Co, kdy, proč a jak správně zdanit. Rady, tipy a návody pro všechny podnikající subjekty v ČR

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod luckytacco 18. 3. 2018 11:47

Dobrý den,

jako neplátce jsem si dělal daňové přiznání sám, ale od minulého roku jsem identifikovaná osoba, takže docela tápu. Vydal jsem asi 5 faktur na Slovensko, vždy s větou o přenesené DPH, takže ve fakturách byla DPH vždy 0%.

Předpokládám, že tento příjem musím uvést v jiné kolonce než ten, co mám z ČR, že? Netušíte, jestli musím také vyplňovat Přílohu č.3 „Výpočet daně z příjmů ze zahraničí (§ 38f zákona)“ ?

Předem velice děkuji za odpověď.
luckytacco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 19. 3. 2018 17:58

Vše je příjem z ČR. Respektive z českého podnikání.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků