hledat finanční stabilitu?

Běžné účty, úvěry, leasing, hypotéky, pohledávky a podobně

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod clintonbarkley 4. 12. 2017 11:49

Ahoj, jmenuji se Clinton Barkley a slyšel jsem o této prázdné kartě ATM a nikdy jsem jí nevěnoval pozornost kvůli mým pochybnostem. Až do jednoho dne jsem objevil hackera s názvem MAX. Požádal jsem o kartu Blank ATM. Řekli mi, že jejich předprogramovaná čipová karta je stažena bez záznamu a může být také použita pro bezplatné online nákupy jakéhokoli druhu. To bylo šokující a pořád jsem měla pochybnosti. Pak jsem to zkusil, požádal o kartu a souhlasil s jejich podmínkami. O čtyři dny později jsem dostal svou kartu a vyzkoušel jsem si v nejbližší bankomatu se mnou, dokud nebylo moje největší překvapení, že to fungovalo jako magie. Byl jsem schopen stáhnout až 3000 dolarů. Jen jsem cítil, že to může pomoci těm z nás, kteří potřebují finanční stabilitu. prázdný bankomat mě opravdu změnil. Kontaktovat je e-mailovou adresu (atmcardservice43 @ gmail. com) A věřím, že to také změní váš život.
clintonbarkley
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 4. 12. 2017 12:17

To být zajímavé ukradat, ale tady snad nebýt žádná kokot, co chtít jen holub pečená, co do huba sám padat :shock:
Alfréd z hor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bond2 4. 12. 2017 15:39

clintonbarkley
Registrace: 4. 12. 2017 11:45
Poslední návštěva:4. 12. 2017 11:49
Celkem příspěvků: 2

Stejné tady a ve vlákně Creditas.

lépe to Alfréd říci česky nemohl :D
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 4. 12. 2017 18:48

Na to už snad nikdo soudný nemůže skočit. I když lidé jsou různí ....
Vasek06
Návštěvník

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor