Americká hypotéka se zápočtem 100% úspor

Běžné účty, úvěry, leasing, hypotéky, pohledávky a podobně

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tom314159265359 20. 12. 2016 00:45

Jaka je prosim nyni nejvyhodnejsi Americká hypotéka se zápočtem až 100% úspor?

Ten zapocet je podminkou, nejakych "az 20 procent z ceny hypo" je pro me nezajimave.
Dalsi podminkou je, aby banka vzala do zastavy nemovitost meho s.r.o.cka.
Co jsem patral tak to dela RB nebo FIO, vite prosim o nekom dalsim? Napr. Premier erste?


Priblizim situaci pripravovanym mailem pro banky s poptavkou (na bod c mi mbank sdelila tlf., ze to neumi, to same hypotecnibanka.cz - po navsteve pobocky se uz neozvali, pan nedovedl pochopit :-), ze mi je opravdu jedno, jake bude LTV a jestli cena bude o 20% mene nebo vice, protoze si ji urcuji sam):

Moje s.r.o. vlastni nemovitost (nema v katastru zastavu), v tuto chvili poptavam nabidku na:

a) americkou hypoteku na tuto nemovitost pro me jako fyzickou osobu s tim, ze si banka zastavi nemovitost meho s.r.o. tak, aby zustalo majitelem zminene s.r.o., jestli lze tak tzv. Hypotéka se zápočtem úspor (+ prosim o cenu vsech poplatku)

b) americkou hypoteku na tuto nemovitost pro pravnickou osobu, aby zustalo majitelem zminene s.r.o. (zastava mozna), jestli lze tak tzv. Hypotéka se zápočtem úspor (+ prosim o cenu vsech poplatku)

c) prevod na me jako fyzickou osobu s Hypotékou se zápočtem úspor (+ prosim o cenu poplatku za odhad ceny atd., musim vse zahrnout do nakladu vcetne 4% za prevod nemovitosti, abych vybral nejlepsi/nejlevnejsi reseni)

Zajima me orientacni urokova sazba, LTV zvolte prosim maximalni tak, aby sazba RPSN byla nejmensi mozna (v tuto chvili neresim, jestli LTV bude 60 nebo 70%, zajima me co nejnizsi sazba, co nejdelsi fixace).


Konec mailu. Dekuji predem za odpovedi nebo pripadne nabidky "dohazovacu" nebo typy na srovnavace (klidne do SZ).
tom314159265359
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků