Last minute a podobné věci

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xmms 18. 4. 2008 23:32

Má někdo zkušenosti se získáním hodně levné letenky i mimo Evropu? Prý existuje možnost, když někdo zruší cestu a já si můžu na poslední chvíli koupit letenku za pár korun a hned odletět. Zatím jsem nenašel nic konkrétního.
Vždycky bude někdo lepší než ty. A krysám se nikdy nevyrovnáš. Nikdy!
xmms
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 4. 2008 07:43

Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmms 19. 4. 2008 12:13

To je pěkné, ale na to je už teď pozdě. To už asi nestihnu.
Vždycky bude někdo lepší než ty. A krysám se nikdy nevyrovnáš. Nikdy!
xmms
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 4. 2008 17:03

Sauron: na letišti? No nevím. nevím. Jezdím pravidelně na dovolené s německými cestovkami a jednou, když jsem přiletěl na letiště (myslím, že to byl Frankfurt, ale nevylučuji ani Mnichov), tak jsem si řekl, že se zeptám, kolik by stála letenka do Prahy. Autobus stál nějakých 40 Euro, vlak necelých 80 Euro, tak jsem si říkal, kdyby bylo něco do 100 Euro, že bych to vzal, než se trmácet na nádraží a tak. Cena mi vyrazila dech, už nevím kolik to bylo, víc, než mě stála dovolená, myslím nějakých snad 2000 Eur.
Levněji se seženou letenky spíš v předstihu - i několik měsíců.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků