Jak ušetřit s Českými drahami, atd

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 27. 9. 2008 12:30

No ted jiz o zádnem ... dělal jsem to takhle před třemi lety ... dneska bych zaplatil 70 a vrátili by mi 52 ... proto rozepisuji to s tím plusem ...
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 9. 2009 09:21

Oživím..
Potřebuju jezdit Praha - Olomouc/Kroměříž a mám dvě možnosti:

1. žákovský průkaz za 51,-, cena pak vychází na rovných 200 jedním směrem

2. jejich slavná InKarta (do 26 za 330,-/3 roky) a eLiška (za 160) + 25% sleva kamkoliv (využitelné tak leda přes prázdniny)

Docela by mě zajímalo, jak to je s tím "omezeným počtem" eLišek a co byste doporučili vy?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 6. 9. 2009 11:24

No, já jezdím přes kilometrickou banku. Bohužel 26 mi už dávno bylo a tak nějakou slevu už nevydojím :-( Dost mne zlobí, že KM z původních 1200 Kč (kdy jsem ji před lety začal používat) vytáhli na dnešních 2000 Kč. Projedu tak 4 ks KM za rok, bohužel i když mám za to, že jezdím dost, nenapadá mne, jak jezdit výhodněji. I když se na to brzy asi vyfláknu a budu to jezdit autem, protože to vyjde skoro na stejno.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outdoor1 15. 3. 2010 19:46

ano, i ja po dovrseni veku 26let (a skonceni plastnosti inkarty) jsem presedlal na KMB (km banka), projedu cca 3-4 za rok, takze dle lehkeho propoctu to vychazi cca stejne jako inkarta(330Kc/ROK) a nemusim se vazat...
vyhodou je prenositelnost kmb, takze obcas jede i nekdo jiny...

jinak jsem objevil kouzlo sone+, coz obcas taky vyuzivam (za 150,- i za 450,-)

kez by drahy udelaly nejaky jednostny tarif, ktery by cenou opovidal kvalite!
takze tak 30% soucasnych cen :-)

ps. taky uz kolikrat presedlavam na auto (v nekterych relacich)
outdoor1
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků