Jak se dostat do USA pod 10.000?

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dusan 3. 11. 2010 20:34

mtmccox2 píše:Neporadíte, kde nejlépe koupit zpáteční letenku do Seattlu/Washingtonu? Bude to na začátku 2011, návrat prvního února. Kralovna.cz a letenky.cz mi sice něco najdou, ale nemáte tipy kde vyčíhat něco levnějšího? Díky ;)


Ono je to hodne nepredikovatelne a o stesti. Ja treba shanel letenku do SF mesice predem a vsechno ke dvaceti tisicum a nic za mene. Nakonec jsem uz lehce zoufaly ctrnact dni pred odletem natrefil na akci AA a letel z Frankfurktu za desitku.

Sauron píše:Do Dublinu sa dá z Česka dostat Ryanairem nebo Aer Lingus přes Birmingham nebo East Midlands za pár Kč..


Akorat, ze Ryan Air leta do Dublinu tusim dvakrat tydne, takze s velkou pravdepodobnosti je potreba jeste pripocitat nocleh, protoze to proste nevyjde.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dagobert2012 8. 9. 2012 13:06

maalory píše:Zdravim, zajimalo by me, jestli mate nekdo zkusenost s kupovanim letenky do Spojenych statu s casovym (napr. pulrocnim) predstihem? Jeden znamy mi poradil North West Airlines z Amsterdamu, ale jak hledam, vsechno je to kolem 15tis. a navic na ten casovy odstup se vubec nebere zretel... :-l


Stačí se mrknout někde na netu, odlet třeba z Frankfurtu nebo Paříže. Cena kolem 7-8 tis. Kč.
dagobert2012
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 9. 2012 14:00

Dobrý večer, to je tma... :hm . Asi kdyby jako po 2 letech někdo reagoval na cenu SDHC karty tím, že nestojí 8 stovek...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 8. 9. 2012 15:12

no tak je tu nový a nekouká na datum, no? on už si dá příště pozor :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 9. 2012 17:14

No já mám spíše jiný dojem. Přečetl si příručku "jak propagovat firmu/službu/výrobek v sociálních sítí", nebo si nechal poradit nějakou PR agenturou a ti mu řekli, že chce-li sebepropagujícím příspěvkům (v tomto případě je to jeho připravovaná kniha o investování, případně poradenství v oblasti investic) dodat větší váhu, tak pomůže, když se na fóru bude chovat jako běžný uživatel, tedy se vyjadřovat i k věcem, které s jeho podnikáním nesouvisí.
Lidé totiž mají tendenci více věřit "osobně jako jsou sami", tedy s nějakými zájmy, názory, postoji, prostě s nějakým "dějem", než někomu kdo jen neustále propaguje stejný výrobek či službu.

A tak vytahuje staré příspěvky u nichž má dojem, že by k nim mohl něco říci a doplňuje je svými komentáři. Nehrozí mu tak, že dostane obvyklou odpověď "a jen kvůli tomu, abys vychvaloval firmu xy jsi se registroval", kterou zde dříve nebo později takoví "propagátoři" dostanou.

Nicméně jsem rád, že vidím, že i PR firmy se postupně učí využívat k propagaci i takováto diskusní fóra.

....a nebo jsem jenom paranoidní :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dagobert2012 8. 9. 2012 18:16

Nepařím do žádné PR (jsem rád, že nemusím dělat pro nějakou firmu šaška za pár šprdlíků) a i datum jsem viděl. Na čísla jsem detailista. Ale žádnou odpověď jsem neviděl, tak jsem si písnul. I po takové době. Vždyť co jsou to dva roky proti stáří vesmíru. :-]
dagobert2012
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 9. 2012 20:01

Asi by stálo za to rozlišovat mezi fóry, kde má odpověď i po dvou letech smysl, a mezi těmi, kde odpovídající po dvou letech vypadá, jako že přišel s Marťany dopomoci Paroubkovi k vládnutí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kidli 9. 9. 2012 11:05

Tak hlavně, jestli Víťa už vrátil, co měl :D

http://bit.ly/O4vBbk
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrasz 9. 9. 2012 11:18

kidli hustě teda...ty jsi ten poškozený? A on nijak nereagoval ani po podání TO?
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kidli 9. 9. 2012 11:30

Nejsem, ani o tom nic nevím, jen jsem po tý včerejší "paranoi" co psal Patrik, trošku kouknul copak je to za vojáčka... No a tohle vyběhlo na prvním místě ;-)
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dagobert2012 9. 9. 2012 11:31

kidli píše:Tak hlavně, jestli Víťa už vrátil, co měl :D

http://bit.ly/O4vBbk


Co o tom víme my, tak je to dořešené.

-- 9. 9. 2012 12:35 --

kidli píše:Nejsem, ani o tom nic nevím, jen jsem po tý včerejší "paranoi" co psal Patrik, trošku kouknul copak je to za vojáčka... No a tohle vyběhlo na prvním místě ;-)


Staré záležitosti (stejně jako stará fóra apod.) z netu jen tak nemizí. Ať negativní či pozitivní informace. Tato záležitost je již pryč a dořešila se před několika měsíci. To jen pro informaci. :-)
dagobert2012
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kidli 9. 9. 2012 11:43

Tím líp. Tak ještě jestli se dořešily i ty ostatní záležitosti, které hledání vyhazuje :-D
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dagobert2012 9. 9. 2012 12:12

Něco ano, něco se řeší. V životě jsem některé chyby udělal, ale také spoustu věcí přehodnotil a už se snažím jen čestně pracovat, vydělávat a dluhy splácet. Asi jako spousta lidí v této zemi. Pravda na tom co se píše na netu jen jen částečná, všichni známe média. Jak dokáží průšvihy nafukovat, protože to prodává. To co člověk v životě dokázal pěkného a pozitivního, jakoby rázem nebylo. Ale já už rezignoval. Je to boj s větrnými mlýny. Snažím se to neřešit. Co visí někde na netu, visí. Co s tím nadělám. Tím bych to rád uzavřel, nepatří to do této diskuze. Ano, je mi to nepříjemné, a ještě o to víc, že se nechci babrat opět v bahně minulosti. Jdu dál, jdu do budoucnosti, protože v té prožiji zbytek života. Je podstatné co člověk vytvoří, napraví a co pozitivního po sobě zanechá.
dagobert2012
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 9. 2012 12:53

Tak tyhle skutečnosti staví tvé příspěvky do naprosto jiného světla. V některých házíš miliony (např. zde viewtopic.php?f=312&p=9042480#p9042480), které investuješ a tady píšeš, že splácíš dluhy. Takže to ve mě spíše posiluje dojem, že cílem tvých příspěvků je tedy ona sebepropagace (ať připravované knihy - jeden z mála způsobů jak jde ve finančním sektoru bez rizika vydělat, je o tom psát; i Kyiosaki si nevydělal obchodováním, ale psaním knih; nebo snahou nalákat nějakého hejla, který ti svěří finance, nebo kterému prodáš nějaký produkt).

No ale můžeš si za to sám, kdybys nevykopal tohle prastaré vlákno, tak by se o tebe nikdo blíže nezačal zajímat.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dagobert2012 9. 9. 2012 13:03

Chápu Tvůj pohled na věc. Nezlobím se, nejsem uražený. Propagace čehokoliv je úplně mimo mísu. Jen jde o to, že dělám teď svou práci (prostě to co umím nejlépe), abych umořil dluhy z předešlého podnikání a měl už v životě klid. Na tom není nic špatného či nelogického. Toť vše. :-)

-- 9. 9. 2012 14:09 --

A ještě dodám, že nechci od nikoho žádné peníze svěřit ani nic podobného. Peníze dokáži vydělat sám, ostatně jako každý kdo chce pracovat. Knihu píši především pro sebe (kdybych v budoucnu třeba přicházel o paměť tak abych věděl "jak na to") a pro potomky, aby mohli pokračovat co jsem začal.
Já vím, že se v tomto neshodneme. Já musím přijmout určité riziko, abych vydělal větší částky. Ty máš rád jistotu zaměstnance. Obojí má své plusy i minusy. Respektuji každého, každý si zvolil sám. Já Ti přeji ať se Ti daří ještě lépe než doposud. Píšeš zajímavé příspěvky, to se mi líbí.
dagobert2012
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků