levné létání

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 20. 11. 2008 20:04

Chlape, tam kolikrat hraji vteriny, takze se neni cemu divit.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 21. 11. 2008 05:56

Jasně, cena letenek se mění podle zaplněnosti letadla. V okamžiku, kdy někdo zabookuje letenku, všechny zvývající letenky podraží. Když jsem kupoval letenku do HongKongu, tak mě stála (už nevim přesně) 21K a ten den večer už 26K (chtěl si ji koupit kolega, nakonec letěl jinou společností, protože ten rozdíl ceny mu přišel už velký).
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinpesava 21. 11. 2008 16:38

no to nevěděl, a ani netušil. Nevěděl, zda jim to hapruje při přepočtu na kč. Takže něco vyberu, odklikám ty nutnosti. Oni pošlou email čislo rezervace, já zpětně potvrdím na stránkách a zašlou email s podrobnostmi o letu. Chápu dobře? V tomto fakt zelenáč. Jde o raynar. Co stane když nepotvrdím a do kdy to musí být potvrzeno a zaplaceno.
martinpesava
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martinpesava 21. 11. 2008 18:29

Jakou kartou se vyplatí platit? Visa či master, náhodou kolik za tu platbu bere. Náhodou zkušenosti? Pokud ne, budu muset holt naštudovat
martinpesava
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Havers 21. 11. 2008 19:01

To martinpesava: nejlevnější na placení je Visa Electron.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod martinpesava 22. 1. 2009 15:54

Ten Londýn nakonec zatrhl a včera se vrátil z Dublinu. A spokojen, že ten Dublin vybral. Musím uznat, je to pěkné město. Let s Ryanairem a spokojenost. Teď zas nabízí z Brna Londýn za 130 Kč. Už jdu hledat něco na léto. Je tam např. Barca z Bratislavy. Ty letenky jsou nakonec na tom celém to nejlevnější. A booking z domu přes net, takže pohoda.
martinpesava
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikina 1. 2. 2009 15:26

muzu poprosit o nejake info, staci navest
diky
žít a nechat žít
Mikina
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinpesava 1. 2. 2009 19:59

Tak na to si již netroufám. Toť na mě moc. Ten Londýn nyní za 65,-Kč + poplatky na www.ryanair.com.
martinpesava
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martinpesava 2. 2. 2009 18:36

jj. priority zaplatil - nemají letenky k sedačkám. Zaplatil za on-line checking. To jejich pojištění zrušil. Letěl bez kufrů - ten byl okolo 7 stovek, ale jen s příručním zavazadlem. Dostal na lepší cenu než Easyjet. Je fakt, že ty jejich mega akc e jsou standartní ceny a když je konec jedné, začne druhá.
martinpesava
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martinpesava 2. 2. 2009 18:38

Zklamali mě Skyeurope. Čekal že budou levnější. Tam platí rovněž za batoh myslím 10e, a dále i za sedačku od 5 do 10e dle místa. Jinak braťům držím palce a doufám, že je tato doba nepoloží. Dočetl, že prodali letadla a trochu nestíhají.
martinpesava
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martinpesava 25. 1. 2011 20:29

Tak Ryanair nyní akce - 75,-Kč. Je to na některé letenky v únoru. Co se díval, dá se něco zajímavého nakombinovat. Nebýt zima, tak někam podívám.
martinpesava
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků