hotely Hurgada

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 6. 2011 21:47

Zdarec letos jsme se rozhodli vycestovat do Egypta... Zatím nám vítězí CK Eximtour a konkrétně tyto hotely:
IMPERIAL SHAMS ABU SOMA
SEA GULL BEACH RESORT & CLUB AI
MONTILLON GRAND HORIZON RESORT

Máte někdo osobní zkušenosti?? Recenze na netu jsou, jak kde.. jedni spokojeni, druzí nadávají
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 6. 2011 06:07

To je asi docela normální, že je někdo spokojen a jiný nadává, ne? Já byl vloni na Mallorce v hotelu, se kterým někteří nebyli spokojeni, protože tam bylo "málo sportovního vyžití"...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 6. 2011 06:56

Mě se osvědčily stránky hotelbewertungen.de, dokomce mají některé recenze ii v češtině. Já čtu hlavně negativní recenze a zajímá mě, co se tam lidem nelíbilo. Něco mě nevadí (málo vyžití pro děti, málo sportovních aktivit), něco je pro mě rozhodující (třeba kvalita jídla).
Já jsem byl v Ali Baba Palace a byl jsem spokojen. S Egyptem ale obecně moc ne. Jako turista jsem zvyklý, že na mě koukají jako na chodící peněženku, aĺe v tom Egyptě to už bylo celkem přehnané ii ve srovnání s jinými mudlimskými zeměmi (Tunisko, Turecko - zde jsem byl naopak příjemě překvapen).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 6. 2011 10:19

IMPERIAL SHAMS ABU SOMA - sice 60km od Hurghady, ale jsou tam pekne pisecne plaze (neni tak znicena plaz) i dobre hodnoceni, z techto tri asi idealni volba
SEA GULL BEACH RESORT & CLUB AI - starsi hotel, nic moc jidlo, centrum takze super na nakupy
MONTILLON GRAND HORIZON RESORT - hodne v centru, super pro nakupy
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 6. 2011 14:18

Díky za odpověď... ten imperial mě zaujal taky asi nejvíce

-- 16. 6. 2011 16:00 --

a co toto satane? LE PACHA RESORT
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 6. 2011 21:11

Šmarjá Josefe... Jestli vládneš alespoň trochu jinou řečí než češtinou, tak zkus www.hotelbewertungen.de, mně se to osvědčilo.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků