Chorvatsko vs. LastMinute nejlépe Řecko

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 7. 2013 12:39

Přes SA jsem kupoval zájezd od německé kanceláře 2x (2010 a 2012) a fungovalo to naprosto normálně, cena na cent stejná jako u německé cestovky a navíc v 1. případě sleva na parkování na letišti v Drážďanech (neměl jsem zájem, tak tu slevu odečetli od ceny zájezdu) a v druhém případě doprava zdarma busem SA do/z Mnichova.

V 1. případě dokumenty k vyzvednutí u cestovky na letišti, ve 2. přišly od SA poštou.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 18. 7. 2013 12:47

Já kupoval u NaCesty.cz. Cena stejná jako u německé CK, po složení peněz na účet v ČSOB jsem měl do hodiny v mailu letenky a vše potřebné, to jsem si vytiskl, v Mnichově na letišti všechno v klidu a v hotelu taky.
Žulda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dominik1556 18. 7. 2013 14:46

Ještě bych měl dotaz.. zkušenosti třeba s tím, že by jste koupili dovolenou až na letišti tzv. super last minute má někdo? Jestli je to ještě o hodně levnější když ten zájezd koupíte 4-6 hodin před odletem (především teda v Německu/Rakousku). Říkám si, že bych zatím jenom informativně zajel na letiště do Vídně a koukl se tam na nabídku.. jestli vůbec něco takového existuje.. jako studentovi by mi ani nevadilo nejistota kam pojedu a třeba i to nepohodlí na letišti...
Dominik1556
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 7. 2013 15:01

Nabídky tam nějaké jsou, výhodnost mi "v globále" nepřišla až tak super, ale asi se najdou nějaké zajímavosti.
Viděl jsem na nějaké německé TV pořad na toto téma a vycházelo to tak, že spíše ne. Mladý pár se byl ptát na letišti, okamžitě nic extra zajímavé nebylo, po nějakých třech dnech se něco našlo, ale museli jet vlakem na jiné letiště.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 7. 2013 15:49

Pokud jde pouze o cenu není zrovna už lepší koupit lowcost letenku a předem objednat hotel např. na booking.com? Letos jsem už takto byl na Mallorce a s dopravou a ubytováním na 7 nocí ve 3* hotelu s půlpenzí jsem se nedostal přes €550 (jenomže za 2 osoby). Za 7,5k na hlavu si myslím celkem dobrá "dovolená" (a víc bych snad celkem měl problém dátl). Teďkom před podzimem zas zvažuji Turecko.
fremantle
Inventář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků