Tatralandia Holiday Resort

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lubro 30. 7. 2015 08:07

Pokud byl již někdo v tomto komplexu Tatralandia Holiday Resort, chtěl bych se zeptat na nějaké informace. Především mě zajímá jak je to s ubytováním...Byl jsem např. v aquaparku v Čestlicích a Aqua City v Popradě a v obou to mají zařízené tak, že ubytovací část je propojena s aquaparkem a v podstatě z pokoje chodítě v županu přímo do prostor aquaparku - a když si koupím pobyt přes nějakou CK, tak veškeré vstupy jsou tzv. v ceně.
Tady vidím ubytování v komplexu Holiday Village Tatralandia - ale je to přímo propojené s tím aquaparkem nebo se tam musí nějak zvlášť docházet? Přes jednu cestovku píší, že je ubytování buďto v apartmánech nebo bungalovech - ale přímo na stránkách Tatralandie se píše = "jen pár kroků od aquaparku (cca 100 m)" ?!? A jako ubytovaný host získáte 20% slevu na vstup do wellness ?!? A to je myšleno jak? Jako že si zaplatím pobyt v hotelu Holiday Village Tatralandia a ještě k tomu budu dále platit za aquapark??? To jsem asi moc dobře nepochopil... :hm Nebo wellness není aquapark?
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 7. 2015 09:41

Byl jsem tam asi 10x ....
1) není pravidlo že je vždy v ceně ubytování i vstup do aquaparku. Někdy jsou akce že to je, někdy není. Když objednávám pobyt, zdurazňuji že chci včetně vstup do aquaparku.
2) Ano, pro ubytované je extra vchod, je to tak 5 min cesty, vzhledem k tomu, že ubytovací areál je "nudle" záleží jak daleko je to od toho vchodu, bydlení až vzádu u osla má taky svoje, je tam větší klid, ale zase to tam moc nevoní. Vepředu je zase dost slyšet hluk z aquaparku a pořád tam někdo chodí.
3) při příchodu se dostane "knížečka" se všema možnýma slevama, výlet na chopok, saunový svět,... je potřeba většinou pro slevu říct na recepci, nebo zavolat z bungalovu a objednat se. Předloni už se začala fasovat nějaká plastová slevová karta a tou jsem se třeba prokazoval při té lanovce na Chopok zdarma.
4) apartmány - bungalovy .... bydlel jsem v obojím, z venku vypadá bungalov větší, ale vevnitř mě to připadá stejné.

Jediné co mě tam nevyhovuje je stravování. Restaurace, resp. kvalita je špatná, jezdíme do LM do jedné restaurace. (ATLAS), tam vaří super.

Nebyl jsem tam nikdy přes cestovku, vždy se dohaduji o ceně a termínech po mailu s tatralandií.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 30. 7. 2015 10:39

Zdravím, od TATRALANDIA mám neustále emaily s akční nabídkou, takže mne to láká a možná se vydám.Dle recenze to může být celkem zážitek hlavně tedy pro děti.
Je to ale trochu z ruky, tak stále váhám, a cesta po D41 je také jedna velká "veselost".
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lubro 30. 7. 2015 12:09

To Akciový Klokan:
Díky za krátké osvětlení...Já jsem většinu zvyklý jezdit přes cestovky, ale německé vzhledem k lepším cenám. A u Tatralandie u německé TUI konkrétně v popisu píší - bazén za příplatek, whirlpool za poplatek, vodní skluzavka za poplatek, aquapark za příplatek...což se mi opravdu moc nelíbí :-(
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 7. 2015 13:04

Lubro : loni jsem teda vynechal, tak nevím zda se tam něco nezměnilo, ale jak se vleze do aquaparku tak už je pak vše zdarma (mimo saunový svět, masáže a občerstvení). Jako ubytovaný máš červený chip na ruce (neubytovaní mají myslím žlutý) a tím všude vše platíš a při odjezdu doplatíš (většinou strhnou z vratné kauce). Je pravda, že asi před 5 lety byla jednu sezonu snaha příplatkovat vše a u vstupu do každého bazénu, tobogánu,... byla čtečka na chip, ale hned další rok to zmizelo.
Bez zdarma vstupu do aquaparku v rámci ceny za ubytování bych tam nejel, děti se trousí jak chtějí jen s chipem na ruce.
Pro děcka dobrý. Sice drahý, ale dobrý.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků