Lze ušetřit na dálniční známce 2016?

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 11. 11. 2015 20:55

Minulý rok jsem kupoval známky u Agipu v rámci akce GE, kdy jsem měl dočasné zvýhodnění na nákupy na libovolné čerpací stanici kombinované s vyšší vratkou právě u Agipu, myslím, že to celkem dělalo 7% slevu a známek jsem kupoval poměrně dost, asi 8 pro pár lidí v okolí :D

půjde to i aktuálně nějak podobně? Vím snad jen o Mollu, který je v priceless specials, ale obecně se mi ten program nelíbí, pak by snad šlo dosáhnout lepší vratky v Globusu ... ale to je max 2,5% pokud se nepletu

víte o výhodnější variantě?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 11. 11. 2015 21:41

4% KK Cetelem na jakékoliv pumpě při aktivované výhodě slevy na čerpacích stanicích. Celkem se tak dá (v případě, že se v daném měsíci nebude platit tankování) pořídit 13 známek se slevou á 60,- Kč
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 11. 11. 2015 23:08

Tak cetelem bohužel k dispozici nemám, mám akorát Citi Life, GE money card, HC Premia a pak už jen debetky
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lexx 11. 11. 2015 23:25

Letos bylo možné ušetřit 20 - 40 %. Předpokládám, že příští rok to bude podobné ;-) http://www.lidovky.cz/zdarile-kopie-z-c ... _domov_jzl
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 11. 2015 06:46

Ta karta Cetelem je asi nejlepší volba, možná bys ještě stihl si ji nechat vydat.

Nebo sledovat různé akce, dálniční známky se občas dávaly k uzavření nové smlouvy o povinném ručení, nebo k předplatnému novin.

Já vždy využíval akce v Albertu / Intersparu, kde k dálniční známce dávali škrabku na okno, vodu do ostřikovače nebo deky. Platil jsem, samozřejmě, vracecí kreditkou, nejlepší byla akční GE s 5 % v hyper a super :)

-- 12. 11. 2015 07:48 --

Ještě k tomu Albertu - za 200 Kč nákupu dávají samolepku. Za 10 - 12 samolepek je DVDčko s pohádkami ;)

PS: není to úplně marné vlákno, pokud někdo další budete vědět o akcích spojených s dálničními známkami, tak se ozvěte ;)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 12. 11. 2015 07:12

cetelem neseženu, už jsem zkoušel a kvůli jiným kreditkám zamítnuto

povinné ručení měnit nechci, ale to předplatné novin mě taky napadlo, jen jsem našel jen staré nabídky z roku 14, teď to ještě asi nenabízí, konkrétně bych to bral u mladé frotny

ten albert bych při ruce měl, tak snad nějakou zajímavou akci udělají a aspoň se to zkombinuje s 2% citi life
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 07Petr 12. 11. 2015 09:37

Jo stará dobra finta je "půjčit si" známku ze služebního nebo jiného auta, kde novou předtím než jde na sklo par krát polepíš na tričko, nebo ještě lépe na koberec, nalepí se na ni prachový film, a pak ji na sklo jen jemně posadit. Dolu pak sleze i sama. Na známku ale SPZ auta musíš napsat vždy zmízíkovací propiskou a mít i zmizík. :-)

Další návod na výměnu, když už víš že původním autem nebudeš jezdit je na
http://www.mazdaclub.cz/forum-tema/jak- ... auto-44115
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 11. 2015 15:39

to jsou rady ... to už radši jezdit na starou a kdyby náááhodou se to dostalo přes kontrolu do správního, tak to tam nechat vyhnít .. riziko mírné (Za jízdu bez dálniční známky padají většinou pokuty v rozmezí 1000–2000 korun, maximální výše je pak až 5000 Kč. - http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... ni-znamkou), náklady na známku nula.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 12. 11. 2015 16:17

To uz mi prijde rozumnejsi koupit nejkratsi moznou znamku, cimz clovek zmensi riziko toho, ze ho vubec zastavej.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 11. 2015 16:40

Tak jestli prošlá krátká nebo loňská...
Nebo krátkou nenalepit ... jéé já zapomněl :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 12. 11. 2015 17:21

To je pokuticka 5000 Kc.
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 11. 2015 17:21

Nové dálniční známky mají mít různé tvary, krátké tak půjdou poznat na dálku, policie se na ně prý zaměří.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 12. 11. 2015 17:22

Šla by použít citi shell? Sice píší, že 5 % je z pohonných hmot, ale jak to kreditka pozná?
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 11. 2015 17:33

Teoreticky by to mělo jít. Kreditka to nepozná nijak. Pro sichr k tomu natankovat :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 12. 11. 2015 20:09

PatrikChrz píše:Nové dálniční známky mají mít různé tvary, krátké tak půjdou poznat na dálku, policie se na ně prý zaměří.

Navrhoval bych tvar kosočtverce s čárkou uprostřed, to by ty pitomce, kteří jsou schopni postavit se na R7 na některý z idiotských nájezdů a bránit najíždějícím řidičům ve výhledu, mohlo motivovat k pohybu...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků