Lze ušetřit na dálniční známce 2016?

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod paty07 2. 12. 2015 13:49

Skoro bych na slevu u MOLu zapomněl. Díky za připomenutí Mouchoj.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod DirtyKing 2. 12. 2015 14:00

Tomáš Marný: Opravdu nevím, kdo tu plkal lži. Několik lidí Ti to vyvrátilo, ale ty se zmůžeš jen na hrubé urážky. Ale taky co čekat od městského uklízeče psích exkrementů, viď?
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 12. 2015 19:29

Moucha píše:na MOLu s FIO kartou celý prosinec vrací 5% i při nákupu DZ

ten MOL myslíš přes mastercard specials tedy bez ohledu na to zda je to fio nebo jiná mastercard? nebo fio má ještě něco speciálního navíc?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 12. 2015 20:13

je potřeba se s tou fio kartou někde registrovat?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 2. 12. 2015 20:26

Právě fio by měla mít automaticky zařazené karty v programu Priceless specials, tedy se nemusíš nikde registrovat a peníze by měli automaticky připsat (to je ta výhoda). Přiipomínám, že peníze připíšou až v momentě, kdy budete mít na odměnách aslespoň 100 Kč. Sám jsem ještě nenakoupil tolik, takže to nemám vyzkoušené.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 12. 2015 21:11

nemáte někdo nějaký odkaz ohledně té automatické registrace a jak to pak probíhá? já se snažil někdy v září registrovat kartu GE při platbě v benu lékárně a nezdařilo se a podpora mě poslala do háje, že takovou platbu mi neuznají, že jsem nějakou odměnu dostal už v rámci beneplus, tak už k tomu priceless nemám moc důvěru, protože nevím jak by se tvářili na cetelemku s odměnou 4% na čerpacích stanicích v kombinaci s 5% u molu přes specials :D
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 2. 12. 2015 21:50

cetelemka v priceless specials funguje, tj. dostaneš oboje. Jen nevím, co myslíš těmi 5% u MOL, MOL ti dá do priceless specials 1,5% (a připisují to docela za dlouho). Já mám u Cetelemu nastaveny 2% na vše, takže nemohu 100% potvrdit ty 4% na benzín, ale obojí je akce Cetelemu a jde jen o to, co si vybereš, takže nevidím důvod, proč když mě dají ty 2% by tobě nedaly ty 4...
Co se týká registrace, já ji provedl ručně na webu a jako doklad použil právě nákup benzínu na MOL.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 12. 2015 21:54

na prosinec je MOL zvednutý na 5% u specials
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 12. 2015 21:58

Žádná automatická registrace u specials.cz neexistuje, registrovat se je nutno pořád, jen karty některých vydavatelů jsou do programu zařazeny automaticky (aktuálně jen Fio banka a Cofidis) a tak se platby uskutečněné u partnerů programu již započítávají i bez registrace.

Ostatní karty je třeba zařadit ručně, dostatečně podrobně to bylo rozepsáno třeba na měšci: http://www.mesec.cz/clanky/mastercard-a ... e-vam-vic/

Co se týče MOLu: http://www.pricelessspecials.cz/offerdetail-mol-38.html
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 2. 12. 2015 23:01

no já si to taky na Citi mall kartu registroval ručně, už tam mám skoro dvě kila, jen tvrdí /už měsíc/, že maj se Citi technický problém, tak mi zatím nic nepřevedli; jinak si taky myslím, že těch 5 procent na známku a benzín je slušnejch /minulé měsíce bylo přes MOL 3 procenta/
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod paty07 3. 12. 2015 22:45

Jinak ty je napsáno, že karty FIO jsou zařazeny v programu automaticky.
http://www.fio.cz/bankovni-sluzby/plate ... vy-program
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 1. 2016 13:03

Zakládal někdo ten podnikatelský účet u ery pro známku? Podmínky mám splněné, rozhodný den je 6.1. takže už jen počkat a pak znovu čekat na doručení známky

koukal jsem na výpis a od 1.4. dochází ke změně podmínek, takže by mělo být možné zdarma účet vypovědět s okamžitou platností pro nesouhlas s novinkou, tudíž se i vyhnout tomu poplatku 500 Kč za zrušení účtu v průběhu 1. roku, je to tak?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků