Kam letos na "bezpečnou" dovolenou?

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xtonda 14. 7. 2016 10:38

Místo půjčování si na zahraniční dovolenou nasedněte do autobusu a jeďte někam do kempu, i v Česku je spousta krásných míst.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 7. 2016 10:40

Je to sice reklamní spam, ale proč si to nezopakovat.
Na co nemám, to si nekupuji!
Půjčovat si na dovolenou, to je snad ta nejhorší hloupost. Až příště přijdou nenadálé výdaje, tak je budeš řešit jak? Další půjčkou?

Obecně lze solidní půjčky získat u bank, často pod 10 % p.a., hlavně nové banky (Air, Equa, mBank) se docela snaží. Když už nevyjde nic jiného, tak kreditku dají i na počkání (třeba u GE, dnes Moneta, jsem dostal kreditku na 60 tisíc okamžitě bez dokládání čehokoliv), byť úroky jsou tam krvavé (cca 30 % p.a.)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 14. 7. 2016 10:47

No jo, jenze kdyz nikam nepojedou, tak nemuze potom oslnovat v Kauflandu dalsi spolupracovnice uklizecky.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 14. 7. 2016 16:15

Na dovolenou bych si asi nepůjčil ani já. A to jsem půjčkám jinak nakloněn - kreditka, hypotéka - oboje mám.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 14. 7. 2016 20:36

Tak kreditka ti asi vydelava a hypoteka je snad idealni forma zadluzeni. Nevidim problem.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 8. 2016 04:02

PatrikChrz píše:Já se teď vrátil z jižní Afriky a ze zemí, které jsem navštívil, mi nejvíce uhranula Botswana. Jeden z nejbohatších států Afriky, všechno tam funguje (infrastrukturou a tím jak tam vše funguje mi přijde mnohem více evropský než některé jihoevropské země). Ale není to u moře. Zas super na safari - v národních parcích je tam mnohem více zvířat, než v sousedním Zimbabwe nebo v JAR.

Článek o našem výletu do Afriky
http://www.mesec.cz/clanky/dva-tydny-v- ... stni-pest/
a tady zase kamarádův pohled
http://gill.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=529969
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radecekh 11. 8. 2016 07:19

PatrikChrz:
No nevím, po přečtení (už před 2 dny), nemám pocit, že by ten výlet odpovídal vláknu, tedy Kam letos na bezpečnou dovolenou. Sám bych do toho klidně šel, ale děti bych sebou rozhodně nebral.
Ale jinak paráda. Pěkné povídání, zajímavé zkušenosti. Akorát ty obrázky by si zasloužily dát někam, kde budou v plném rozlišení, aby se člověk mohl pokochat.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod suk 3. 2. 2017 11:00

Tyvole! Jak na to koukam, asi jsem mrtvej. Dobou, kdy to bylo postnuty jsem jel stopem pres nemecko, francii do spanelska. Dokonce jsem sedl do auta s muslimama z Maroka a byl si projit "no-go zonu".

Vytahnete hlavu z *****, fakt.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 7. 2. 2017 09:08

Porad lepsi pujcka na nakej zazitek / prozitek nez pujcka na novy auto nebo dalsi kram do bytu :D Uz proto, pokud je to zazitek, kterej muzeme absolvovat pouze dokud jsme zdravi, mladsi, muzeme chodit, je to jiste vhodnejsi :)

A kam na bezpecnou dovolenou? Tak nejlip mimo EU :D

suk: tak to mas hodne media vid, zas tak horky to nebude, dnes lidi cumej doma na tv a potom se bojej i kominika :D
I kdyz presto verim, ze v takovym Stockholmu kolem busaku to uz nebude jako kdysi, pokud tam pobihaj na volno decka z Maroka :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Millanoss 23. 3. 2017 16:23

Půjčování na dovolenou mi přijde stejně absurdní jako si půjčovat na vánoční dárky, obojí je to stejně ujetý. No money, no funny!
Millanoss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mrusnok 23. 3. 2017 17:42

Mě ne, alespoň pak mám v práci co řešit. :mrgreen:
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jacqueline34 2. 2. 2021 02:49

Zvažujete příchod do Austrálie?
Jacqueline34
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jacqueline34 5. 2. 2021 08:46

Jděte na severní pól
Jacqueline34
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mimonik 5. 2. 2021 09:26

Minulej rok to byla parada, nikde nikdo. Takze idealne do nejaky cerveny destinace.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 5. 2. 2021 09:36

Jo, minulý rok super. 4 měsíce prázdná thajská pláž, to už nezažiju. Věřím tomu, že to i letos bude nadstandardní - ještě dost strachu a omezení, většina lidí zůstane doma.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků