Multisport karta

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod brouter 17. 8. 2017 16:00

Rad bych si poridil multisport kartu. Poradi nekdo jak se k ni dostat za dobrou cenu??? Pripadne kolik za ni platite? Pripadne nemate v benefitech od zamestnavatele a necerpate? Klidne to budu platit Vam na ucet dopredu...
brouter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 17. 8. 2017 19:04

Ja ji treba mam, ten kseft co myslis to zni dobre ale bohuzel ani za me bys ji vyuzit nemohl i kdybys rad platil. Ta karta je totiz jasne na jmeno a ukazujes OP, pripadne nekde te chtej i vyfotit. Nevim jak je to normal, myslim tu od zamestnavatele.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pivinecek 20. 8. 2017 14:59

A nebo kdo by jí měl, tak si může nechat vystavit dodatkovou kartu - třeba pro přítelkyni, tam už o nikdo kontrolovat nebude zda jsi nebo nejsi rodinný příslušník, prostě by bylo tvoje jméno na multisport kartě, já bohužel multisport kartu nevyužívám, ale možnost jak se k ní dostat mám, cena té dodatkové je nějak kolem 800 kč, řádná cca 700 kč
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Alžbětina 12. 9. 2017 12:57

Jde to jen přes zaměstnavatele a je na něm kolik ti připlatí, někde je zadarmo, jinde 200 někde za plnou. Jako dodatkovou je to možnost, ale někde to nechtějí dát ani na jiné jméno.
Alžbětina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 10. 2017 10:57

To nevim jak je ale tam by asi uz nepridavali na dotycnou osobu, opet dodatkova karta bude nejspis na jmeno dane osoby tj pritelkyne a bude ji muset hradit 700kc, tudiz to je na nic.
My to mame jen pro nas jako zamestnance kde to pak stoji jen 300kc mesicne ale je to pouze na jmeno a vsude chtej OP a jeste me chteli vyfotit!
Jinak mit to moct jeste pro nekoho tak klidne, ja rad zajdu takze bych zkousel klidne nekoho domluvit kdo pude tez.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jarin99 29. 12. 2017 16:55

Dodatkova karta moze byt na kohokolvek, kamarat atd....
Ak by niekto mal volnu dodatkovu kartu kupil by som za 10 000 Kc na rok.
jarinn@gmail.com
jarin99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jurabike 5. 7. 2020 21:07

jarin99 píše:Dodatkova karta moze byt na kohokolvek, kamarat atd....
Ak by niekto mal volnu dodatkovu kartu kupil by som za 10 000 Kc na rok.
jarinn@gmail.com


a není lepší si ji udělat legalně za 5000kč? u pojištovny?
jurabike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod UEENU27 12. 1. 2021 15:58

Multisport karta je super, podle mna jeden z nejlepších benefitů od zamestnívatela
UEENU27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 1. 2021 16:32

Jen si ji lidi poslední rok moc neužívají. A mám obavy, aby ji polozkrachované podniky v budoucnu znovu akceptovaly.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stileth 12. 1. 2021 17:55

Tak nejak, asi ji zase zrusim nebot se mi ji jaksi minuly rok nepovedlo vyuzit.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 1. 2021 18:04

jurabike píše:
jarin99 píše:Dodatkova karta moze byt na kohokolvek, kamarat atd....
Ak by niekto mal volnu dodatkovu kartu kupil by som za 10 000 Kc na rok.
jarinn@gmail.com


a není lepší si ji udělat legalně za 5000kč? u pojištovny?

Můžu se zeptat kde a za jakých podmínek?

-- 12. 1. 2021 18:07 --

dr._lukas píše:Jen si ji lidi poslední rok moc neužívají. A mám obavy, aby ji polozkrachované podniky v budoucnu znovu akceptovaly.

To se uvidí, pro některá fitka je to podstatný zdroj příjmů. Jestli jim navíc vypadnou roční členové (kdo by si to sjednával, když neví, jestli to využije), tak asi i hlavní.

Jen na začátku mohou být trochu přeplněná, ale to rychle opadne.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 2. 2021 10:08

dr._lukas píše:Jen si ji lidi poslední rok moc neužívají. A mám obavy, aby ji polozkrachované podniky v budoucnu znovu akceptovaly.

Ju take jsem ji mel, nez prisel covid, potom uz jsem ji nedelal v praci nebot potom co rekli v jednom Fitness - Wellness clubu ze budou merit teplotu, hlidat to, rousky a pak jeste se to zavrelo / otevrelo a zase zavrelo, nemelo to smysl a stejne bych ji nemohl skoro pouzivat. Prikladem do takove parni sauny uz nepouzitelne nebot to jim nedovolil ani nikdo pustit. A hekat ve fitku s rouskou... to uz radsi ven do lesa :D
Jinak za tu kartu dodatkovou se plati min 790kc, takze za nabizenych 10k by dotycny vydelal asi 500 :-)

Plus zalezi na podniku jestli to nezkouma, ted jsem to dohledal a treba podminky...

Zaměstnanec využívající kartu MultiSport může přihlásit do tohoto programu:

1. jednu dospělou doprovodnou osobu, kterou určí (osoba, která je členem nejbližší
rodiny zaměstnance – tj. choť, příbuzní v řadě přímé, sourozenci, příbuzní chotě
ve stejné řadě a stupni, osvojená osoba a její choť a také osoba, která žije se
zaměstnancem v partnerském soužití)

2. a maximálně tři děti
• Každá osoba má vlastní kartu, která je nepřenosná.
ripper6
Poslední varování


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků