Reklamace: vrácení peněz, ale strhnutý poplatek za kartu

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 12. 4. 2010 11:59

Ruprecht001: a to co mi tu ted predvadis znamena co? Ze se chlubis tim, jak si sikovnej, kdyz to vsechno zvladas? Nebo naopak, ze je toho tolik a mame te my ostatni litovat?

BTW pokud ve svem podnikani nepremyslis trzne, tak to musi byt opravdu zajimave podnikani. Respektive kdovi jestli se to jako podnikani da nazvat. Zvlast kdyz ti vsichni hazou klacky pod nohy (jak zde tvrdis) :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 12. 4. 2010 14:52

to S474N: Jak přemýšlím, to je přeci má věc, je to mé myšlení. Ty však zaměňuješ důsledek za příčinu.

Proč myslíš, že se chlubím? Nepsal jsem ten příspěvek proto, abych v tobě, nebo v komukoliv jiném vzbudil pocit vlastní nedostatečnosti. Já si za svůj život odzkoušel jak vstávání na píchačky, tak práci u pásu i v kanceláři a o provozování vlastní prodejny nemluvě. Nechlubím se, jen dokladuji, že zkušenosti o tom, o čem píši mám, neoteoretizuji jako jiní, kteří žijí spíše v představách jak by to mělo kolem fungovat, nikoliv jaká je praxe :-/
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 12. 4. 2010 15:13

Ruprecht001: to byla takova slovni hricka, kterou si evidentne nepochopil. Nekteri sem pisici proste pisou proto, aby si postezovali, jak to maji jako prodejci opravdu spatne. Na to reagoval Sauron, ze si to kazdy zvolil dobrovolne, s cimz souhlasim. Preci pokud se mi neco nelibi, tak to nedelam. A kdyz uz to delam, tak to delam poradne a ne abych tu jak v hospode pate cenove kategorie na vsechno nadaval, jak mi nejde.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků