Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 24. 12. 2017 08:58

Taky ti přeji krásné Vánoce a hlavně zdravíčko, hlavně aby se ti vrátilo to mentální.
Kolem.jdouci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cosmicboy 9. 2. 2018 13:37

Dotaz (prosba) na Patrika: Před létem vyrážíme na skok do Astany. Máš nějaký tip co v Astaně nebo nejbližším okolím neminout? A druhý dotaz je na nějaký tip na výhodné letenky - zatím nejlépe vycházejí LOT Airlines přes Varšavu, zpáteční letenka za cca. 7300 Kč. Ale Patrik má určitě v merku výhodnější nabídky ;-).
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod avathar 9. 2. 2018 15:37

Co v ty díře za 7,5k za letenku? Široko daleko nic není. Něco jako Dubaj ale bez moře a s vichrem a zimou.
Na letenky azair.cz a do astany za 1500 s wizem.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod cosmicboy 9. 2. 2018 17:29

Máme tam přátele, takže i možnost ubytování :-). Na to AZ jsme na letenky koukali, ale moc nám nevyhovuje větší množství přestupů s velkým časovým rozestupem. Přes to Polsko to vychází časově nejlépe - necelé 2 hoďky do Varšavy, tu si klidu projdeme a pak cca. 5 hodin do Astany. Termín máme na červen, to by mohlo být počasí v pohodě :-).
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 2. 2018 05:22

No, my v Astaně dali pár únikových her, jinak nic moc zvláštního, prostě si prošli město, však jsme tam byli jen na víkend. Uvažujeme ale, že se tam někdy vrátíme a podíváme se odtamtud jinam do Kazachstánu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod cosmicboy 10. 2. 2018 10:26

Patriku, jakou jsi zvolil leteckou společnost?
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 11. 2. 2018 20:56

neosobně píše:Tak i letošní křestanské Vánoce oslavíme v klidu a pohodě, z "darů naší země". I když nám Kolonizátoři i českého kapra neustále zdražují, "jejich" rybníky jsou rozsáhlé a lovit kapříky tak snadné... nakonec "není zločin okrást velkozloděje a potomka masových vrahů" nějakého toho "fon" z jako počeštělé německé šlechy, že...naštěstí letos nám přeje počasí a na vodě nebyl téměř led a je to velmi tichý a rychlý lov, ne jako na pernatou či vysokou. Souhlasím tímto s částí reklamy Rajch velkoprodejny krmiv pro ovčany: Je to skutečně radost sám si ulovit ze skutečných "darů naší země"... ))

Coz je ovsem normalni kradez, ty kapriky tam povetsinou nekdo vysadil, vykrmil a rybnik casto take neni statni, ale soukromy... To uz spis muzes neco upytlacit, tam si aspon muzes rict, ze je to tak nejak od prirody a nepatri to nikomu a jeste si u toho vyzkouset, zda na to mas, zabit, vyvrhnout, rozbourat, kdyz teda chces uz to maso dlabat... To neni jak ochoceny zvirata anebo s strelnou zbrani, to je ta prava vyzva, ulovit divou zver beznymi prostredky :)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 2. 2018 19:37

cosmicboy píše:Patriku, jakou jsi zvolil leteckou společnost?

O letenky se stará kamarád, já už si, bohužel, nepamatuji, jen že jsme letěli z Polska (plete se mi Krakow a Katowice). Podle mne to byl Wizz.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor