Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 9. 2018 17:49

Začínalo to v poledne, to byly jen obložené bagety a pak nějaké šunky a sýry a ovocný salát.

Odpoledne byly kuřecí stejky, nějaké hovězí se zeleninou (něco jako hovězí s mrkví a hráškem), guláš, nějaké polévky, grilovaná zelenina.

Nebyl to hyper-super luxus, ale bylo to fakt dobré a bylo toho dost (ne, jak je na rautech dne běžné, že půl hodiny po začátku tam nic není), tady pořád doplňovali.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 24. 9. 2018 14:11

Čeče ty si žiješ, jak v Řecku za 5000 letecky a plná penze, furt doplňovali a Češi si chodili i 3x :-))
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2018 14:27

Však když se mě zeptal, jestli chci jeden nebo dva stejky, tak jsem hrdě řekl tři :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 10. 2018 08:51

Hello bank měla soutěž o dort. Kdo si asi tak myslíte, že vyhrál ….
Přílohy
hello.jpg
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomaslany 24. 10. 2018 09:27

Udav se. :mrgreen:
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 10. 2018 09:28

Vezmu do práce, rozdělím se s kolegy :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomaslany 24. 10. 2018 10:02

Ja myslim, ze jsi byl jediny soutezici ne?
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 10. 2018 10:08

Ne, ale moc lidí se v diskusním fóru nezapojilo.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 21. 11. 2018 21:59

https://www.lui.cz/co-se-deje/14936-do- ... -internetu

Skvělý způsob, kdyby to tak udělala většina, světový kapitál a 1% oligarchů a jejich poskoků by "vyhladověla" k smrti. :hm 8-D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 22. 11. 2018 00:47

Presne tak :-) At si jdou, jenze oni museji mit znackovy Adidasky a hypoteku a dovolenou, takze nemohou polevit :-) Je potreba u vas udrzovat permanentni motivaci, jak chtit vic a vic a tak stale pracovat :-)

Ps: s odkazanym clankem souhlasim :-) jenze vetsina lidi jsou beeeee (viz testy a studie nejen na americkych vysokych skolach) a museji mit lepsi barak a auto nez soused a tak se to nikdy nestane, ze by i jen pouhych 10% lidi presedlalo na minimalismus...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 11. 2018 14:27

Radši budu v práci žít a ne doma přežívat...
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 22. 11. 2018 16:07

Tobě je snad 40+ ? :-)) jestli ne tak se te clanek netyka :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 22. 11. 2018 17:15

Současný zločinecký režim drancování neobnovitelných zdrojů přírody pro ČÁST obyvatel planety je stejně neudržitelný a vyvolává již nyní gigantické milionové proudy migrantů, nekonečné války už i o pitnou vodu a potraviny. Současný globální kapitálismus mele v současné podobě z posledního. Přijde série pohrom, krizí a válek, která nastaví na svém konci novou rovnováhu na planetě. Vždyt k podstatnému vyhubení "vyspělé" civilizace Západu na severní polokoli a zejména v Evropě stačí "pouhá gigantická" erupce sopek na Islandu, viz. zprávy z posledních dní o kolapsu civilizace a vymírání v 6. století.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 11. 2018 19:04

vpe píše:Tobě je snad 40+ ? :-)) jestli ne tak se te clanek netyka :-)


Ne, ale ve 40 ani nechci prestat pracovat.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 22. 11. 2018 19:11

Lidé, čechoslováci před 30-ti a více lety sice žili v jisté totalitě, přesto byli často spokojenější a rodiny pevnější než dnes, z každé věci koupené věci nebo i maličkosti meli tehdy lidé větší radost než dnes. Tehdy se ještě vyráběli kvalitní tuzemské věci, co vydrželi nezřídka až dodnes, typicky domácí spotřebiče.

https://www.lui.cz/co-se-deje/14945-nej ... -internetu

Nesnáším pejskaře, zejména ty, co se svými vyloženě upískanými bestiemi hlukem obtěžují deně své sousedy, nezřídka i v době nočního klidu. A těch ho.en všude... Pejskaře vyhladit !
neosobně
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků