Měsíční výdaje

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 27. 11. 2013 00:22

Nejdřív 80 tisíc po korunách, teď mu ani úroky nejsou dobrý. Ty budeš, koukám, pěknej ptáček.

Na jejich odpovědi nevidím nic závadného - doporučuji nastudovat základy finanční matematiky a věnovat se kapitole, která se zaobírá připisování úroku. Jestli jsi dělal stejnýho chytráka po emailech jako tady, tak se jim nedivím, že tě chtěli trošku proškolit. Hloupej klient si ještě myslí, jakou udělali botu. A prosímtě, koukni se při tom do Pravidel, v jakém případě se neodděluje číslice od procentního znaku mezerou. Vůbec, koukni se na celou kapitolu věnovanou mezerám.
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 11. 2013 06:57

anonymní až na IP píše:Na jejich odpovědi nevidím nic závadného

Mno 0,01 % z 1.000.000 Kč je 100 Kč, nikoliv 1000 Kč...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 11. 2013 07:22

A za 10 let je z toho těch 10 000 Kč. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 11. 2013 07:31

fremantle píše:
anonymní až na IP píše:Na jejich odpovědi nevidím nic závadného

Mno 0,01 % z 1.000.000 Kč je 100 Kč, nikoliv 1000 Kč...

Palec nahoru :D !
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 27. 11. 2013 09:53

FinExperti neznají koncept připisování úroků :lol:
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marierutova 9. 4. 2015 13:05

My také doma dáme nejvíce za jídlo..
marierutova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malejjara 10. 4. 2015 04:17

To je jeste dobre, jsou rodiny, kde daji nejvice za chlast. :nenapadne
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sirius1983 3. 2. 2016 09:29

Dřív jsem taky utrácel nejvíce za jídlo. Teď jsem v rámci tréninku v dietě a stojí mě to ještě více :(
sirius1983
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 2. 2016 04:05

Dieta/detoxikace treba, tez neni uplne leva vec. Zelenina se promitne, ale kdyz zas vezmu pokud ma clovek nakej jidelnicek, tak to ve vysledku neni tolik proti tomu, kdyz jde a nakoupi kraviny v krame a ruzny sladkosti :(
Jenze to vykladej pritelce, to lze tak u cloveka pokud zije sam.

Celkove jidlo sebere tez dost penez a potom i bydleni. Chce se to naucit nejist a vzdy se jen nadechnout jak to dela jedno to uskupeni co byl clanek ;-)
Ja treba to neresim, nechci se vomezovat, zijem snad jednou ne? Jasne ne kupovat kramy i kdyz naky pc, net, pevnej disk, boty, spacak, batoh a pod stejne se tomu clovek nevyhne.
Jenze to mam jen setrit?? Ja si radsi hold pujcim, pojedu do zahranici na party a nebo nekde na vyslap a mam aspon radost. Jasne nepujcovat si!!! Ale to se tezko dela pokud clovek ty prijmy nema takovy :-) Co uz jednou tu po me zbudou jen sami dluhy :D
Jinak ja setrim, spim treba pod sirakem na cestach a nepotrebuju hotely. Me to nebavi. Mel jsem zdarma luxusni hotel v Dubaji....vysledek? Nepamatuju si to moc, ale vylet kde jsem vyslapal treba 3000 m.n.m horu, potil se, bylo me zle a lezel pul dne na chodniku hrozne rad vzpominam :D Pripadne kdyz jsem se svoji ex jako mladsi jezdil stopem, spalo se v Listopadu v mrazu ve Finsku pod sirakem....pak nacerno vlakem... to je nezapomenutelny.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod S474N 29. 2. 2016 13:16

Ten vysledek, ze si nic nepamatujes je proto, ze ses ozral v letadle :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 2. 2016 13:30

Zrovna jezdit načerno vlakem v zahraničí není úplně nejlepší nápad. Kolegovi z práce prodali (normálně na nádraží) v Rumunsku falešnou jízdenku na vlak, v Maďarsku na to přišli, zavolali na ně policii a krom vyhození z vlaku si vysloužili s přítelkyní zákaz vstupu do Maďarska na několik let. Ale to bylo před tak 15 lety, dneska se vozí uprchlíci zdarma :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 2. 2016 20:00

Kdys meli hold falesnou jizdenku :D Ja jezdil nacerno i celou Italii ale rikal jsem vzdy narovinu ze jizdenku nemame a ze jedem jen jednu stanici na stopa :D Vzdy je neco nakej risk. Jsi vem co lidi je treba v USA nelegalne - pracuje a muzou za to dostat zakaz na x let a vlada to i vi, ma je v compu a nechaj je.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 3. 2016 15:51

Proč jezdit vlakem bez jízdenky, když tam chodí průvodčí? To je moc velkej risk. Lepší rovnou štípnout nový auto z autosalonu. :roll:
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czhunter 2. 3. 2016 16:05

Tak třeba v ČR žádný trest za jízdu vlakem bez jízdenky nehrozí.

Když průvodčí nepřijde tak nepřijde, když přijde, tak si jízdenku koupíte s příplatkem (oh, jak hrozných) 40 Kč.
Když peníze nemáte, dostanete jízdenku a k ní druhý lístek s přirážkou 400 Kč.
Jedině že byste se chtěli s průvodčím prát, tak vám něco hrozí.

Jinde na světě to tak není?

Low-cost cestování je dobré hlavně pro lidi, co, když přijde na věc, na to mají :-)
czhunter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 3. 2016 18:29

Trest je i prirazka k jizdnemu. Ten zbytek je pravda jen castacne.

Mimo to za jizdu v aute v cizim aute bude dost pravdepodobne pouze podminka, to muze vyjit levneji jak ta pokuta ve vlaku :-D
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků