Jízdy na černo

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 14. 3. 2016 13:44

Kdo ma datovou schranku pro soukromou osobu, tak si tyhlety "kaocka" (KO - kontrola osob) muze nechat zdarma vyjet.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 14. 3. 2016 14:08

Ono to chodi do datove schranky snad jednou rocne automaticky.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 3. 2016 14:55

K cemu je to dobry?
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 14. 3. 2016 15:27

Ano, jednou rocne automaticky a na vyzadani kdykoliv obratem a zdarma.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 14. 3. 2016 16:11

Je to tady http://portal.gov.cz/portal/obcan/cph/
sekce CzechPoint@home portálu veřejné zprávy

Nechal sem si udělat asi pět výpisů, ať tomu nezatuhnou kolečka. :-) Trvá to skutečně jen jednotky minut.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 14. 3. 2016 17:44

byl sem se ptat na dpp osobne a pani mi ty bloky vysvetlila.
pokuta je 1200kc.ovsem rozepisuji to pry takhle na dva bloky s tim,ze tech 1500kc se snizuje na 800 a zustava tech 400kc za PČR.do stredy to musim uhradit.
Jack111 mel pravdu porusil sem dve veci.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 14. 3. 2016 18:00

Tak ona to neni ani pokuta, oboje je jen nejaka prirazka ne?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod marvy 14. 3. 2016 19:01

no tak prirazka.jednou kdyz bych to nezaplatil do 15 dnu a druha za policii.ale chtel sem jeste srazit ty 400 za policii,ale to asi ani neni mozny.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 14. 3. 2016 19:33

Kazda sranda neco stoji, mel jsi vytasit obcanku a neplatil bys 400 Kc navic.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod marvy 14. 3. 2016 19:44

jo to sem mel.ted uz to vim.skoda.myslel sem si ze me nebudou zadrzovat.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 3. 2016 21:31

osobne2 píše:
ripper6 píše:... Dalsi duvod, proc neukazovat opicanku ani PCR, ale nechat se prolustrovat pres radio, pak o tom existuje protokol v systemu PATROS (interni system PCR) zes byl kontrolovanej. ...

Meles nesmysly, PATROS je system s databazi osob, po kterych bylo v CR vyhlaseno celostatni patrani. Totoznost osoby se tam fakt nelustruje, protoze kdo neni v celostatnim patrani, tak tam proste neni. :D

Hele neni to primo vodeme ale tady mas info...

"do systemu PATROS jdou VESKERE LUSTRACE OSOB. tak to je. diky tomu jsem vyhral svuj soud s revikem" ;-)
Je to ten clovek co ma web a chce s nima resit i ty dvoj pokuty, jak jsem zde daval:
http://www.dvojpokuty.cz/

-- 14. 3. 2016 21:44 --

Klient ps píše:Ripper6: 1. Pravidlo jízd na černo. Nepoužívat přestupní stanice a vlaková, autobusová nádraží.
2. Pravidlo jízd na černo. Nevymlouvat se, že ti nepřišla sms do telefonu nebo se ti vybil mobil. Nahlednutim do databaze sms je poměrně lehce zjistitelné, zda byla sms zakoupena či ne. Když už, tak musím mít koupený papírový lístek a rychle si ho značit.
Čistě důvěrně a interně řečeno, v Praze jsou vesničané poznat na sto honů a to bez legrace. Takže revizor jde rovnou k němu.

Tak pokud mas farebandit tak lidi jezdej v poho i pres ty prestupaky co vim a nebo napr na Florenci se jim i vyhnes - ja to udelal uz x krat a to jsem legitku mel :-)

To ano u tej sms ale casto to neresi, takze vesmes to projde dle zkusenosti jinych lidi co jezdej fakt nacerno. Myslim tim poslani sms, vypnuti mobilu a tvrzeni ze jizdenku mam. To proveri u sebe ze skutecne byla zakoupena a cas uz tolik tam neresi. U listku prave to revik resi kor pokud te vidi zes to prave skripnul ;-)
To ano, pac nemaj tu znalost, zvlast pokud nejezdi denne. Kamos jezdi normal centrem nacerno ale ma u sebe 800 na pokutu.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod osobne2 15. 3. 2016 05:33

Hele, nemel tu nesmysly. Tady je vidět, na základě jakých důkazů soud rozhodl, o PATROSu ani zmíňka. :D

http://www.novinky.cz/krimi/321364-revizor-se-mstil-a-vymyslel-si-pokutu-dostal-podminku.html
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod marvy 15. 3. 2016 17:35

Klient ps píše:Čistě důvěrně a interně řečeno, v Praze jsou vesničané poznat na sto honů a to bez legrace. Takže revizor jde rovnou k němu.


tak já sem ty revizory poznal,ještě než vytáhnul odznak,ale tady to bylo pozdě.Tak neni to pravda,že choděj rovnou k nám křovákum. :-)) Do Prahy jezdím často, já taky poznám revizora,jako on pozná třeba mě.

ripper6: farebandit ti ukáže jen něco,komunita se rozrusta,to jo. Například ty moji revíci tam vubec nebyli. Smula je,když nastoupěj rovnou s tebou a to ještě přímo u tebe a hned začnou.

o jakej soud se jednalo,můžeš to přiblížit?. Revizor si na tebe napsal pokutu navíc?. Fiktivní jo? :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 15. 3. 2016 18:54

osobne2 píše:Hele, nemel tu nesmysly. Tady je vidět, na základě jakých důkazů soud rozhodl, o PATROSu ani zmíňka. :D

http://www.novinky.cz/krimi/321364-revizor-se-mstil-a-vymyslel-si-pokutu-dostal-podminku.html

Jasne clanek z novinek a psat se to zrovna na novinkach nemusi :D Zrovna proc verit tomuhle, kdyz beru fakta od cloveka co to sam zazil.

-- 15. 3. 2016 18:56 --

tyhle "zajimavy odpovedi" jsou nejvetsi blamaz DPP, protoze oni svym obetem do xichtu tvrdi, ze porusili nejaky predpis, a pritom NIC NEPORUSILI. zamestnanci DPP neznaji ani svuj vlastni smluvni prepravni podminky:
http://www.ropid.cz/data/Galleries/126/ ... 11_d12.pdf


Bod 8.10:
10. Pokud cestující v rozporu se zákonnými ustanoveními odmítne zaplatit přirážku k jízdnému
a odmítne se prokázat osobním dokladem a sdělit osobní údaje, je pověřená osoba oprávněna
jednat v souladu se zněním obecně závazného právního předpisu, aby byla zajištěna práva
dopravce. Cestující je v takovém případě povinen na výzvu přepravního kontrolora následovat
jej na pracoviště veřejné správy ke zjištění totožnosti nebo setrvat na místě do příchodu osoby
oprávněné zjistit jeho totožnost.

Jak vidite, NIC o 400,- pokuty zde neni napsane.

-- 15. 3. 2016 19:01 --

marvy píše:
Klient ps píše:Čistě důvěrně a interně řečeno, v Praze jsou vesničané poznat na sto honů a to bez legrace. Takže revizor jde rovnou k němu.


tak já sem ty revizory poznal,ještě než vytáhnul odznak,ale tady to bylo pozdě.Tak neni to pravda,že choděj rovnou k nám křovákum. :-)) Do Prahy jezdím často, já taky poznám revizora,jako on pozná třeba mě.

ripper6: farebandit ti ukáže jen něco,komunita se rozrusta,to jo. Například ty moji revíci tam vubec nebyli. Smula je,když nastoupěj rovnou s tebou a to ještě přímo u tebe a hned začnou.

o jakej soud se jednalo,můžeš to přiblížit?. Revizor si na tebe napsal pokutu navíc?. Fiktivní jo? :hm

Zkusim ti to zjistit, to jsem nebyl ja ale jeden clovek co jsem ti poslal na nej odkaz, abys mu pripadne napsal a doresil tu divnou pokutu jelikoz ma planu dalsi soud a chce na to lidi.
Me samotnyho to zajma ze zvedavosti, rad se neco dozvim ale vezme me je to nekde ze jo kdyz kartu legitku mam a poctive nosim. Navic pro me dostat i pokutu 2x 800 uz by bylo konecna, bych se musel jit zabit.

znam na co narazis, to se stalo pritelce, proste spechala na tram, naskoci a tam vzadu revik vytahl rovnou placku :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 15. 3. 2016 19:15

ripper6:

a koukal si mi na ty bloky?. podle mě tady není co řešit. Zítra uplyne těch 15 dnů. Nevím proč to posílat tomu člověku. Byl sem i na stížnostech přímo na DPP.
Ano u mě to bylo tak,že oni ještě ke všemu nastoupili semnou dozadu.Než se rozkoukáš,vytáhnul placku.
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků