LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PavelKotas 30. 6. 2015 04:45

Lídl není nic moc.. Ten Kauf bych doporučil také, nebo Tesco..
Pavel
PavelKotas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 30. 6. 2015 08:16

Tak pro mě je jediný kvalitní obchod Globus. Tam taky necháváme tak 80 % peněz, i když máme Globus 60 km daleko.
Tesco má několik typů obchodů, ale i v té prodejně "extra" byly třeba jejich uzeniny naprostý sajrajt, takže už si ani nepamatuju, kdy jsme tam byli naposledy.
Lidl i Kaufland jsou nouzovka, ale alespoň něco se tam vybrat dá.
Paul Atreides
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ka-spel 30. 6. 2015 09:00

Po nedávné návštěvě Polska jsem se opět ***** jaké šunty si dovolí u nás nabízet stejné řetězce. :-\
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 30. 6. 2015 09:10

Konkrétně jaký řetězec a jaké zboží?
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 30. 6. 2015 14:19

Pulty maso, uzeniny, sýry, lahůdky. Kaufland a Tesco. Výběr x násobně větší a úplná absence těch nejlevnějších sraček (měkké salámy) co jsou u nás. Podobně pečivo, nápoje. Třeba ten odpad co u nás prodávaji od Katy (cukrovinky) tam vůbec nemají (Kaufland).
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peetrr 12. 7. 2015 10:24

Tak jsem si v Lidlu na jaře koupil pánskou softhshellovou bundu Crivit. Bohužel jsem zklamaný. Výrobce s ní doporučuje jezdit na kole, 3vrstvý materiál má být vysoce prodyšný, větruodolný a pružný.
Ale: Třívrstvý systém s membránou evidentně nefunguje, po pár kilometrech na kole si připadám jako kdybych měl na sobě pláštěnku, jsem brzo spocený. Příště si raději koupím šusťákovou bundu někde z tržiště, v ní se budu cítit lépe.
Má také někdo podobnou zkušenost?
Peetrr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 12. 7. 2015 10:51

Přesně stejnou, už jsem to sem psal. Na kole jsem ji neměl, jen na jaře na procházce cca 5 km a košili jsem měl jako namočenou do vody. Bohužel negativní zkušenosti mám i s dalším oblečením Crivit - z cyklotrika se vytrhávají vlákna při sebemenším zachycení o cokoliv, cyklokraťasy se roztrhly ve švu při 3. použití.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DejvCZ 29. 7. 2015 10:29

Tak Lídl mě minuly týden docela zklamal :(. V pondělí jsem si v něm koupil povlečeni kus 400Kč hodil ho do pračky a až po vyprání jsem si všimnul že je z výrovy špinavé byla v něm zalisovaný nějaký strojní olej. Nebylo toho moc jen pár flíčku tak jsem to vzal na prodejnu a chtěl jsem slevu z výrobku tu mi nedali a byli ochotni mi vrátit peníze. Tak jsem to nechal být a povlečeni jsem si odnesl zpátky domů. Ve Čtvrtek jsem si u nich koupil bluetooth hrudní pás (snímač srdečního tepu). Bohužel byl vadný :( telefon ten snímač našel ale při pokusu o zpárováni telefon napsal chybu ve formě se zařízením se nedá spárovat. Takže mě opět čekala cesta do lídlu za účelem reklamace. Hrudní pás mi bez mrknutí oka vzali zpět a vrátili mi peníze. Doufám že další věc kterou si u ních koupím nebude zralá na reklamaci.
DejvCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 29. 7. 2015 13:42

Takže chápu správně, že tě zklamalo, že ti vždy bez keců vrátili peníze? To sou dneska lidi, co by ještě chtěli.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 7. 2015 13:55

Jo měli by vrátit původní cenu a ne akční. Z tímto jsem se taky už setkal. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 29. 7. 2015 14:52

Ja nevim, jak ostatni, ale ja do obchodu chodim vetsinou proto, abych koupil urcitou fungujici vec a ne proto, abych se tam musel vracet kvuli reklamacim. Ale chapu, ze nekdo muze mit reklamace jako konicek.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olousek 29. 7. 2015 14:53

DejvCZ. Ten pas se neparuje jako ostatní zařízení v nastavení Bluetooth, ale připojuje se přímo v podporované aplikaci. S největší pravděpodobností tedy vadný nebyl, jen ho neumíš používat :-)
olousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Joezbrna 29. 7. 2015 19:32

Všechny větrovky a softshelly z Lidlu jsou neprodyšný igelit s blbým střihem a příšerným zpracováním (přesnost střihu, šití, zipy). Co byste chtěli za tři stovky. Ta treková větrovka jako rezerva do batohu na výlet snad. (To mne ani nenapadlo koupit, jen jsem to zkouknul v obchodě.) Batoh - no s tím, že je to beztvarý pytel a za rok se rozpadne, pokud to někomu neva...

Cyklotriko jsem dostal - na nenáročné použití možná použitelné, ale na to mi stačí i reklamní bavlněný triko, kterých víc dostávám než stíhám spotřebovat.

Sandále se mi začaly rozlepovat po odhadem dvaceti dnech na nohách. Ženě asi po deseti.

Naopak, příjemným překvapením jsou ponožky a trenky, ty bavlněné, 95% bavlna, 5% elastan.

Takže u všeho předpokládám, že je to nejhorší představitelný šunt, a podle toho posuzuji, zda to za ty prachy koupím. Většinou se trefím, výjimečně se dočkám příjemného překvapení.
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DejvCZ 30. 7. 2015 10:50

olousek píše:DejvCZ. Ten pas se neparuje jako ostatní zařízení v nastavení Bluetooth, ale připojuje se přímo v podporované aplikaci. S největší pravděpodobností tedy vadný nebyl, jen ho neumíš používat :-)

No nevím. Mám v mobilu aplikaci Runstatic PRO a tam když jsem dal v nastavení spárovat s hrudním pásem tak jsem tam viděl pouze bluetooth bezdrátový reprák ale ten hrudní pás tam nebyl. Takže kde jsem udělal chybu?
DejvCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 2. 8. 2015 22:03

Před dovčou jsem byl na podnět dcery v Drážďanech v Primarku a tam si můžete hader koupit kvanta a za pakatel. Pro Moraváky u Vídně. Sportovní věci zase ve Sportsdirect.com. Teď jsem cestou objevil kamennou pobočku v nějakém shopping centru na kraji Bratislavy.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků