LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 8. 9. 2017 14:21

Nekupoval ted nekdo v Lidlu jejich ustni vodu Dentalux? U nas zmizela, tak bych rad vedel, zda ji uplne nezrusili. Diky
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 8. 9. 2017 14:32

Dočasně ji stáhli z prodeje, ale opět prý bude na pultech. Tak mi obecně odpověděli z centrály Lidlu emailem. Taky mi chybí, měla dobrý umístění v D Testu

Edit: Prozatím jsem přešel na zelenou ústní vodu z Globusu jejich vlastní značky Natuvell.
Naposledy upravil 07Petr dne 8. 9. 2017 17:52, celkově upraveno 1
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 8. 9. 2017 15:54

Diky za odpoved, prave kvuli tomu ji taky kupuji. Nezbyva nez doufat, ze ta docasnost nebude "jeden furt".
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 16. 9. 2017 01:06

https://www.lidl-shop.cz/
login: lidl_cz1
heslo: gYBJfMNL
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noclaf 17. 9. 2017 13:31

Ma nekdo zkusenosti s tou jejich privatkou naradi Parkside?
Libi se mi ten kompresor s doplnkama a nejaky vrtaky. Nevim ale jestli to stoji za to a neni to jen Einhell v jiny barve...
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 17. 9. 2017 13:33

Parkside je v nekterych pripadech predelana (myslim) modra rada Bosch. Nicmene jsem si dneska sam nadelil ten razovej utahovak a orechy k tomu. Kdybych uz nemel sponkovacku, tak jdu do ni taky, ale driv jsem koupil drazsi a mene univerzalni (ja nemuzu dat treba hrebiky).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cosmicboy 17. 9. 2017 18:06

Ten rázový utahovák mě také láká, ale mám jen kompresor s nádobou 24 litrů. Na různých diskuzích píšou, že je to málo, že to utahováku nebude stačit dodávat vzduch. Můžeš to, prosím, potvrdit či vyvrátit?
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 17. 9. 2017 20:18

Taky mam 24l a sel jsem do toho. Poznam to, az budu menit sady kol na zimni, tak tu napisu. Nicmene si myslim, ze tech par (desitek) sekund mezi kolama - nez dotlakuje, asi zvladnu pockat a preziju to. :mrgreen:

Jinak mam zkusenost se sponkovackou, kdyz mi to stacilo tak na cca 30 minut bez sponkovani bez dotlakovani, takze se toho az tak nebojim.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 18. 9. 2017 04:34

S474N píše:Parkside je v nekterych pripadech predelana (myslim) modra rada Bosch.

HAHAHA Modry Bosch. Tak tos pobavil.

Je to prebarveny einhell jak vysity.
Mel jsem aku vrtacku, vysavac, aku multifunkcni brusku, el. Okruzni pilu. Vse se ***** nastesti v zaruce. Chtel jsem tenkrat kupovat i pokosovou pilu a vrtaci kladivo ale kdyz jsem si to prohlidl v prodejne tak jsem to radsi nebral. Melo to strasne vule.
Jedine co zatim drzi je velka flexa ale pouzil jsem ji asi 5x
Mam docela dost veci od Makita, modry Bosch a to je trosku jina liga. Vlastne jsem ty kramy z lidlu nahradil prave boschem nebo makitou.
Jinak spriznenost lidlu s einhellem ukazuje i to ze maji kompatibilni akumulatory.
A konkretne treba modry bosch ma asi nejlepsi primocare pily v profi tride. Hlavne je to uudelane tak aby to vydrzelo vic nez jen 10 pouziti

K rucnimu naradi: gola sada od nich ok, nytovaci kleste extremne forove ale zatim 20 nytu udelaly.
Derovky na drevo se hodne rychle ztupily, vrtaky moc nevrtaj.
Super vrtaky dela Hawera (preprodava Bosch) a Irwin. Celkem OK jsou i Alpen z Hornbachu a petihvezdickove Obi.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 18. 9. 2017 06:41

Jakoze srovnavat Makitu a Parkside, to je jako srovnavat privatni bankovnictvi a mbank.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 18. 9. 2017 09:09

Zajimave, ze je to podle tebe naprostej *****, ale mas od nich vsechno :mrgreen:

BTW tak jsem si to spletl, ne modry, ale zeleny BOSCH:
:arrow: https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydl ... kside.html
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 18. 9. 2017 09:58

mel jsem. uz nemam. Vsak v prispevku pisu ze jsem vse uz nahradil. Jedine co zbylo je ta flexa, kterou jsem v podstate nepouzival.

byl jsem blazen kdyz jsem zacinal stavet barak a nechal jsem se presvedcit nazorama v diskuzich na netu a nakoupil parkside. Vse elektricke odeslo.


zelenej bosch neni uplne spatnej, je o trochu vys nez einhell a podobne, ale soucasny parkside to opravdu neni.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 07Petr 18. 9. 2017 13:21

Noxik píše:Nekupoval ted nekdo v Lidlu jejich ustni vodu Dentalux? U nas zmizela, tak bych rad vedel, zda ji uplne nezrusili. Diky

Tak jsem to zaurgoval a napsali:
Vážený pane, děkujeme za Váš dotaz ohledně dostupnosti ústní vody. Toto zboží by se mělo opět v brzké době, v horizontu pár dní, vrátit do prodeje.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 18. 9. 2017 13:38

07Petr: Super, diky. Tak snad mi do te doby vydrzi zasoby.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 19. 9. 2017 13:18

Noclaf píše:Ma nekdo zkusenosti s tou jejich privatkou naradi Parkside?
Libi se mi ten kompresor s doplnkama a nejaky vrtaky. Nevim ale jestli to stoji za to a neni to jen Einhell v jiny barve...


Nejsem žádný kutil, ale z řady ParkSide mám.
Akumulátorovou vrtačku.
Multifunkční nástroj (elektrický).

A nemohu si stěžovat. Podle různých diskuzí Lidl rebranduje zboží od různých výrobců - zelená řada Bosche, Einhell, jak už to tady taky zaznělo. Na nářadí je 3 roky záruka, takže když se něco pokazí, není problém nechat si vrátit peníze.
Paul Atreides
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků