Jakou kreditku

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod manasus 18. 5. 2012 10:55

Ahoj,
chtěl bych si pořídit nějakou kreditku, se kterou dostanu nějaké benefity. Ať už slevu na zboží, nebo % z ceny zpět...
Úvěr nepotřebuju, peníze vždy vrátím zpět v bezúročném období. Nechci platit žádné poplatky za vedení. Počítám že ročně "protočím" minimálně 40 tisíc (těch spoň 30 tisíc udělám jen v benzinu, takže celkově to bude určitě daleko daleko víc).
Měl jsem kreditku od ČS, kde mi šlo něco málo do penzijka, ale tam mě nas..zlobili. Věděl by někdo o vhodném produktu?
Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvody...
manasus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 5. 2012 11:12

Zkoušel jsi napsat slovo kreditka do toho okénka vpravo nahoře a pak zmáčknout čudlík "Hledat"?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 18. 5. 2012 11:13

40 tisíc / rok je málo.
Jinak mám kreditku "plus" od GEMoney s Bene+, u AGIPu vrací 3%. Dávají teď na půlrok zdarma, potom tuším 49 Kč/měsíc. U Goldky je myslím na rok zdarma.
U RB je podobná kreditka s vedením zdarma při protočení nad 3 tisíce/měsíc, tam zase dávají nějakou slevu u Benzina.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod manasus 18. 5. 2012 11:29

Tomáš Marný píše:Zkoušel jsi napsat slovo kreditka do toho okénka vpravo nahoře a pak zmáčknout čudlík "Hledat"?

Zkoušel. Všude se řeší která má lepší RPSN, bezúročný období atd... Mě jde ale primárně o ty odměny.
Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvody...
manasus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 18. 5. 2012 12:10

Napisu to tedy asi po tisice, doporucuji RB Exclusive VISA kreditku. Zbytek si dohledej v HLEDANI.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 5. 2012 12:23

Tomáš Marný píše:Zkoušel jsi napsat slovo kreditka do toho okénka vpravo nahoře a pak zmáčknout čudlík "Hledat"?

Případně stačí zkusit Google "vracecí kreditka" - http://www.mesec.cz/clanky/tip-na-patna ... -do-kapsy/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 5. 2012 13:14

Jak již bylo uvedeno, existuje zde poměrně rozsáhlé vlákno, kde se na téma diskutuje a je naprosto zbytečné zakládat další.
Co se ale doporučení týče, osobně bych se omezil na kreditky, co jsou alespoň za splnění určitých podmínek (obratu) zdarma (ne pouze na období jednoho roku) a mají bonusy ve formě vratek, pokud možno v co nejvíce likvidní formě (ideálně přímo na úvěrový účet), pak se výběr omezí snad na počet prstů jedné ruky. S uvážením těch, co mívají i vedení prvním rokem zdarma, to pak konkrétně můžou být např.:
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 18. 5. 2012 13:16

fremantle: nejak ti tam vypadl ten Exclusive, ktery je primarne v tom druhem programu. V Premium Banking je sice taky, ale na to moc lidi nedosahne:
http://www.rb.cz/osobni-finance/kreditn ... exklusive/
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 18. 5. 2012 13:26

Co sem pochopil ze sazebníku, tak RB Premium Banking má stejný věrnostní program jako Exclusive i všechny ostatní parametry, rozdíl je jen v nižší úrokové sazbě a nižším poplatku při nesplnění obratu. Premium banking je ale nabízena jen prémiovým klientům.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 18. 5. 2012 16:08

Vsak ano, proto jsem psal, ze na to moc lidi nedosahne.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků