Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod petra984 5. 9. 2018 11:17

mojmax píše:Petro, seš průhledná jak zrcadlo, proč cpát provizi tobě, když ji můžu mít přes různé cashback stránky sám? ;-)

Mě je úplně jedno co ty děláš. A víš co ještě ty inteligente? Zrcadla průhledná nejsou :)
petra984
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 5. 9. 2018 20:09

Asi jsem Petře šlápl na kuří oko. :-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 6. 9. 2018 01:28

To je jeji problem :-D
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Persbrandt 6. 9. 2018 14:43

filas81 píše:přehled člověk o počtu doporučení má, aspoň mne to v IB ukazuje, že mé doporučení využilo 9 lidí a tím pádem mám poslední volné doporučení

Zkusim se jeste zeptat: Vy ze stavajicich klientu Monety, kdo jste v ramci bonusove akce uspesne doporucili Tom ucet novym klientum (a tedy vidite v IB, ze ti klienti splnili vsechny podminky akce a dostali odmenu), tak jste vzdy vsem novym klientum posilali nejakou pozvanku s promo kodem primo pres aplikaci Smart Banka, nikdy jste jim kod jenom jednoduse nesdelili nebo nenapsali nekam do fora, s tim, ze oni ho opsali?
Pripadne, kdyby tuto vec mohl osvetlit nejaky novy klient, ktery uz dostal v ramci akce odmenu 1500 kc, to by taky pomohlo.

Akce byla prodlouzena do konce roku a jde mi o to, ze na FB MMB mi tvrdi, za pro odmenu 1500 kc novemu klientovi je podminkou, aby novy klient dostal nejakou pozvanku s doporucujicim kodem od stavajiciho klienta primo do sve nainstalovane Smart Banky, coz se mi ale podle prispevku tady na foru uplne nezda. (i kdyz v podminkach akce na webu neco takoveho uvedeno je).
Diky za postrehy.
Persbrandt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 6. 9. 2018 15:09

stačí napsat ten kod, ale celé znění zní například takto: Převeď svůj běžný účet do MONETA Money Bank přes aplikaci Smart Banka a získej odměnu až 1 500 Kč. Podmínky kampaně najdeš na www.neniocem.cz. Aplikaci si můžeš stáhnout zde: https://ky83d.app.goo.gl/LFVBn2DIgpTlzkPg2. Toto je tvůj promo kód pro účast v kampani: 9002169362
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod Persbrandt 6. 9. 2018 15:51

filas81: Diky. Ale to jste mi zkopiroval zpravu odkud? Je jasne, ze je urcena pro potencialniho noveho klienta, ale v aplikaci se asi tezko zobrazila, kdyz zprava nabada ke stazeni aplikace...Stale mi to neni jasne.
Jde mi v podstate o to, zda bonus pro noveho klienta dostanu, i kdyz ucet zalozim jenom na zaklade platneho kodu z internetu, treba zde od nekoho z fora, bez nejake "osobni" pozvanky primo do appky Smart Banka. Diky
Persbrandt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 13. 9. 2018 16:10

Nejaky tip na dr. brikety za dobrou cenu, tj. mene rovno 4 kc/kg ?
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 9. 2018 22:43

2Persbrandt:
ANO!
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod verdin 14. 9. 2018 08:44

Potřeboval bych sehnat nějaký slevový kupon do Alzy...na 100 - 200 Kč na příslušenství k počítači. Nemá náhodou někdo? "Protiúčtem" mohu darovat poukaz na 30 dní neomezeného stahování na serveru webshare.cz. Díky
Naposledy upravil verdin dne 14. 9. 2018 13:15, celkově upraveno 1
verdin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan.za 14. 9. 2018 10:57

Daji se někde stáhnout kupóny na Dny Marianne? Díky moc.
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 14. 9. 2018 12:07

Zdarma se kupóny stáhnout nedají, pouze v aplikaci za peníze.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 14. 9. 2018 13:04

ab84 píše:Zdarma se kupóny stáhnout nedají, pouze v aplikaci za peníze.

Datart je ma na stránkách u výrobku, třeba se bude někomu hodit .)
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod petra984 14. 9. 2018 16:29

Seznam slevových kódů pro Dny Marianne - kódy jsou pod odkazy přímo k zobrazení bez potřeby platit za ten časopis neob apku https://slevovykupon.net/p/podrobny-sez ... -marianne/
petra984
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ab84 14. 9. 2018 16:37

Patriku, už jí prosím zablokuj
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 14. 9. 2018 18:21

ab84 píše:Patriku, už jí prosím zablokuj

Já něco z toho využiji. Jaký je zisk z pro kliku? Asi min než nakup kupónu v appce, ne?
jan.za
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka