Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 0sobne 30. 5. 2017 13:39

avathar píše:Jo. Bonus 100 za první nakup. Další za doporučení. 25 za instalaci rozšíření do chromu. Ale aby tyhle bonusy vyplatili,potřebuješ nastradat u nich 100,- Kč z tech provizí.

No a pisi 6% provizi pri nakupu na aliexpress, takze kdyz koupim mobil za cenu kolem 100 USD, tak bych mel dostat kolem 6 USD, to je vic nez 100 Kc. Akorat nevim, zda maji v cine nejake dane a jak vysoke? Protoze maji davat provizi z ceny bez dane. Kupoval jsi uz pres ne na aliexpressu?
0sobne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 30. 5. 2017 14:38

Jo, liší se to o setiny prodejce od prodejce. Ty bonusy se dají s tou vratkou kombinovat. když tak ti do SZ pošlu odkaz a rozdělíme se o peníze za doporučení
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod 0sobne 30. 5. 2017 16:50

Hmm, tak nakonec asi na aliexpressu nic kupovat nebudu, telefon mi tam dnes zdražili o 20 USD, v jiném čínském eshopu ho koupím levněji a můžu tam využít i paypal. Neměl jsem s platbou čekat na nové zúčtovací období Cetelem kreditky.
0sobne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 31. 5. 2017 19:51

Při platbě kartou Visa v Albertu u nákupu nad 500,-, kupon na 50 Kč na další nákup (bez omezení). Platí od 31. 5. do 27. 6. a kupon lze uplatnit až do 31.7.

Viz: https://www.visa.cz/akce/albert/
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 31. 5. 2017 22:56

Daji se běžné v Albertu zakoupit dárkové kupóny po 500? Rozdal bych je v rodině i s bonusem těm co nemají Visu
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0sobne 1. 6. 2017 06:02

Uplne bezne pres pokladnu ne, jednou jsem se na to ptal na informacich Hypermarket Albert Hradec Kralove a pry je ma vedouci v trezoru a jeste nikdo si to nekoupil. Nejde to pry koupit jako soucast nakupu, ale jen zvlast od vedouci.
0sobne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 6. 2017 06:11

V podmínkách akce nic o dárkových kuponech není, takže teoreticky by to asi jít mělo, je tam pouze věta:
Pořadatel si ve spolupráci s partnerem vyhrazuje právo vyřadit z marketingové akce
jakékoliv platby spekulativní povahy.

Chtělo by to prakticky otestovat, až se dostanu do Alberta, vyzkouším to.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 6. 2017 07:11

Akorát to může být třeba jako v Bille, že dárkové poukázky nejdou vůbec přes pokladnu, má je "pod zámkem" vedoucí prodejny a prodávají se jen za hotovost...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 1. 6. 2017 11:13

Albert? a za co to utratit?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 6. 2017 18:12

Za zboží, které tam prodávají. ;-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 1. 6. 2017 19:02

Jediné za chlast ten tam maj hodnotný. Jinak mě nic nenapadá. Maso pochybné kvality si pamatuje každej. Ovoce zelenina to stejný. A co mají ve slevě tak vám stejně nauctuji takže když vám to udělají 3x po sobě tak vás přestane chuť uplne tam nakupovat.
Maximálně nepotravinářské zboží.
Tudle jsem nakoupil 3* autolekarnicky a už 2 mám použitý po úrazu psa. Spotřeba obvazu byla veliká.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 1. 6. 2017 20:29

Kdyz vybiras, tak najdes. Treba "Retro" Debrecinka (myslim od Steinhausera?) s 90+% masa.

Edit:
http://img.najdislevu.cz/akce/zbozi/929 ... pecene.jpg
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deepman 3. 6. 2017 11:22

Neměl by někdo volný slevový kupon na Mall (nějaké procento slevy nebo 100 Kč)?
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 9. 6. 2017 09:08

Neměl by prosím někdo slevový kod na 500 Kč při nákupu nad 6 000 Kč na euronics? Podmínkou získání tohoto a 3 dalších kodů je zaregistrovat účtenku, kde jsou alespoň 2 položky, na jejich webu
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 9. 6. 2017 12:19

02KUPON500
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků