Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 10. 2017 18:47

Něco podobného se mi povedlo takhle spáchat vloni, akorát kombinace byla trochu jiná, kromě jiného tam byla sleva z U-šetřete.cz od UCB - a jak se tak dívám, tak nyní je tam taky ještě 3 % (platná do konce roku), takže mělo by to ještě jít nakombinovat i s ní (kdo má vydanou kartu MC od UCB, tak si je aktivovat slevu na U-šetřete a pokud je přidaná do specials.cz, tak by měly být přiznány obě slevy, ty 3 % pak na účet navázaný ke kartě a od Priceless Specials do toho jejich účtu)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod pivinecek 27. 10. 2017 19:03

Ahoj, mám možnost nakoupit jízdenky na Leo express se slevou cca 30 % oproti běžné jízdence. Ceny jsou různé - špička, pátky, pondělky, podle obsazenosti spoje, ale vždy jsou levnější o cca 30 % oproti běžné jízdence. Kdo kupuje jízdenky na poslední chvíli tak hodně ušetří, hlavně ve špičkách. Cena je za nákupku, nic nechci navíc. Kontakt na mail servisserver@seznam.cz
napište datum kdy chcete jet, kolik osob, odkud kam a čas odjezdu a obratem vám sdělím cenu.
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Thom 27. 10. 2017 19:53

mojmax: mně to teda kombinaci O2 Extra a VratnePenize nevzalo. Na Vratných bylo zamítnuto...
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod brri 27. 10. 2017 20:03

Jo to pisi v podminkach vsech tehle vratnych serveru, ze se nesmi pouzit slevovy kupon.
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 27. 10. 2017 21:10

Thom píše:mojmax: mně to teda kombinaci O2 Extra a VratnePenize nevzalo. Na Vratných bylo zamítnuto...


Mě to původně bylo na vratných také zamítnuto, ale po reklamaci uznáno, takže sosnuta sleva na vratných, sleva extrakyslíkofirmy, Priceles a vratka na kreditce 8-) ... Ve finále to až takový vývar nejni, páč pilulkové při obdobných akcích nenápadně nápadně zdraží a v reálu nákup zboží vyjde jen o něco málo levněji, než jinde :-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 27. 10. 2017 21:29

Aktualne slena 10% v Euronics. V kombinaci s Eon kreditkou ještě lepší...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brri 27. 10. 2017 21:41

Ja bych potreboval slevu v Datartu k te darkove karte, co jsem dostal. :D
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikko 28. 10. 2017 12:23

jan.za píše:Aktualne slena 10% v Euronics. V kombinaci s Eon kreditkou ještě lepší...

V Euronics akce Češi sobě! v pátek a sobotu 27.-28. 10. 2017: 10% sleva na domácí spotřebiče, televize, mobilní telefony a další elektro nebo 5% sleva na produkty Apple, herní konzole a hry.
https://www.euronics.cz/cesi-sobe-27-28-10-slevy-na-vse-bez-vyjimek/n-1722/
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 10. 2017 14:47

koupil jsem si tam 1500 kupon na xbox live za 1194,- (+ další 4% za nákup eon kartou), dobrá akce :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MonikaDankova 30. 10. 2017 14:45

doporučuji https://www.plnapenezenka.cz/akce/ cashback portál, zrovna na této stránce najdete veškeré akce a kupony, každý den to aktualizují, nebo přejděte na nějaký konkrétní eshop a podívejte se přímo na něj a hlavně, ikdyž nenajdete akci u nějakýho eshopu, nevadí, ptž cashback máte vždy :tleskani :tleskani
MonikaDankova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cziy 30. 10. 2017 15:54

No to prave cashback nemas vzdy, kdyz pouzijes slevovy kupon, jsi bez cashbacku.
cziy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nikko 30. 10. 2017 23:14

Na Audioteka.com je akce Halloweenský týden na hororové audioknihy - sleva na vybrané tituly, audiokniha Touha zdarma. 30.10.-5.11.2017.
https://audioteka.com/cz/collection/top-audioknihy
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ab84 31. 10. 2017 09:02

Sháním iPhone SE. Máte nějaký tip, jak se dostat na nižší cenu než je na Heurece - tedy pod 7500 Kč?
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 1. 11. 2017 04:45

ab84 píše:Sháním iPhone SE. Máte nějaký tip, jak se dostat na nižší cenu než je na Heurece - tedy pod 7500 Kč?

Někdy jsou nové mobily levně na Aukro.cz, nabízí je lidi, kteří ho dostali jako nevhodný dárek apod.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasary 1. 11. 2017 17:22

Chceš kvalitní fotbavové dresy za skvělou cenu?

Tak se podívej na https://www.elmontyouthsoccer.com/franc ... Deals.html

Zadej kupon martin005 nebo gift05 a získej slevu 5$.

Když nakoupíš za nejméně 50$, získáš další slevu 10$.
Vasary
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků