Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod popteam 17. 8. 2018 10:16

Slevový kód Flixbus 30% platný do 30.9.2018

CCD39D97JA2
popteam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 8. 2018 12:07

<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 22. 8. 2018 21:44

BONUS 1500 Kč pro Vás za založení účtu u MMB v aplikace Smart Banka (tj. v mobilu)
Kampaň platí do 31.8.2018, pře registraci zadat promo kód 9002412671 (pro mě 100 Kč) tím si otevřete
Tom účet (v mobilu) - vedení zdarma a bez podmínek (pak si lze samozřejmě otevřít i přístup přes web)

Podmínky v rychlosti:
-nebýt klientem MMB
-mít k dispozici Smart Phone (a do budoucna jím asi třeba i občas něco zaplatit)
-do 30D od založení účtu si nechat převést jiný účet k MMB
Přesné a podrobnější info naleznete na https://www.moneta.cz/ucty-a-karty/bezny-ucet
DOPO - v případě zájmu to nenechávat na poslední chvíli, mě se registrace na 1D zadrhla. Ale obvykle by to mělo projít rychle.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 30. 8. 2018 14:19

DrumSession píše:BONUS 1500 Kč pro Vás za založení účtu u MMB v aplikace Smart Banka (tj. v mobilu)
Kampaň platí do 31.8.2018, pře registraci zadat promo kód 9002412671 (pro mě 100 Kč) tím si otevřete
Tom účet (v mobilu) - vedení zdarma a bez podmínek (pak si lze samozřejmě otevřít i přístup přes web)


Koukal jsrm na to a podminkou pro jakoukoli odmenu pro noveho klienta je zrejme uvest ten promo kod od nekoho jako Vy. Ale Vy muzete doporucit "pro odmenu" max. 10 novych klientu.
A co kdyz si to uz deset lidi pres Vas zalozilo a pro mne by to tudiz bylo bezpredmetne a ztata casu? Obavam se, ze o tom nemuzete mit prehled ani Vy, kolik lidi vyuzilo Vas promo kod a ze ani ja bych se to mozna nedozvedel v prubehu zakladani Tom uctu, jedtli je ten promo kod jeste platny a vynese mi odmenu. Spis bych se mozna dozvedel expost, zda to cele bylo zbytdcne nebo zda to melo smysl.

A kdyz to jeste zahrnuje nutnost zruseni jineho uctu, tak to uz je docela dost komplikovane, aby do toho clovek sel kvuli nejiste odmene.
Nebo jsem to nepochopil presne?

Jinak chapu, ze Vam to muze byt celkem jedno, ze Vam jde hlavne o uplatneni Vasich kodu.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 30. 8. 2018 19:58

Nový klient by měl bonus obdržet. Já jako doporučující můžu obdržet max. 10x 100 Kč. Pokud účet ke zrušení nemáš, tak si ho založ, ale není to moc fér. Cílem MMB je, abys v mobilu měl Smart Bank MMB právě od nich. A dovolím si předpokládat, že pro (jakoukoliv) banku je lepší nový aktivní klient než nový ale (dlouhodobě) nasupený klient...
A to, že je akce platná ještě 1D před ukončením, tak mi přijde, že se to nezvrhlo v nějaký masoxový pohyb klientů...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 30. 8. 2018 21:04

přehled člověk o počtu doporučení má, aspoň mne to v IB ukazuje, že mé doporučení využilo 9 lidí a tím pádem mám poslední volné doporučení
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 30. 8. 2018 21:18

A kde přesně (cesta) ?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 30. 8. 2018 21:21

mám to u výhod Bene plus, kde jsou rozdělené odměny za platby a pak za ty doporučení
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 30. 8. 2018 22:09

Na Bene+ mám zobrazeny Karty, Účty, Půjčky, Prémiové odměny - všude nula. Protože bonusy se asi započtou až po převodu, což asi chvíli trvá. Tj. mělo by platit výše uvedené.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikko 30. 8. 2018 22:42

filas81 píše:přehled člověk o počtu doporučení má, aspoň mne to v IB ukazuje, že mé doporučení využilo 9 lidí a tím pádem mám poslední volné doporučení


Člověk, který doporučuje, reálně nemá přehled o aktuálním počtu svých doporučení, jelikož do přehledu v IB se nezapočítají ti doporučení klienti, kteří sice použili promo kód, ale zatím jim ještě žádný bonus 1500 Kč nebyl připsán na účet (např. když ještě nepožádali o převod účtu z jiné banky do Moneta banky).
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Persbrandt 31. 8. 2018 16:24

DrumSession píše:BONUS 1500 Kč pro Vás za založení účtu u MMB v aplikace Smart Banka (tj. v mobilu)
Kampaň platí do 31.8.2018, pře registraci zadat promo kód 9002412671 (pro mě 100 Kč) tím si otevřete
Tom účet (v mobilu) - vedení zdarma a bez podmínek (pak si lze samozřejmě otevřít i přístup přes web)


A myslite, ze tuhle bonusovou akci od MMB je v tento ojamzik jeste prakticky mozne stihnout, se zalozenim Tom uctu pres tu jejich aplikaci? Navic bych si ale asi musel jeden tzv. "stary" ucet jeste, treba pristi tyden, u nejake bezpoplat. banky zalozit a nasledne ho mobilitou prevest. To by asi z hlediska dotycne banky nebyl problem, max. mesicni vypovedni lhuta, ale jestli by to nevadilo MMB pro vyplaceni odmeny, ze "stary" ucet u jine banky byl zalozen pozdeji, nez bylo pozadano o zrizeni Tom uctu (i kdyz je tam 3-mesicni lhuta pro prevod stareho uctu do MMB)? Tot otazka.

A nevite prosim, jestli snimky dokladu do te aplikace Smartbanka se musi fotit pouze primo mobilem, ve kterem je aplikace nainstalovana nebo zda se daji nahrat i normalni fotosoubory, snad .jpg, ktere mam ulozene v pocitaci? Diky
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 31. 8. 2018 17:56

Tak ted mi rekla slecna na infolince, ze pry cela akce MMB s odmenou prodlouzena do konce roku. Muze tuto informaci prosim nektery stavajici klient s kodem potvrdit na zaklade informaci, ktere se mu zobrazuji v jeho aplikaci apod.?
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 31. 8. 2018 19:24

Díval jsem se do aplikace a konkrétní datum jsem nenašel. Díval jsem se i na linkované stránky a také jsem datum nezahlédl.

Vkládám extrakt z možného odeslání doporučení:
Podmínky kampaně najdeš na http://www.neniocem.cz. Aplikaci si můžeš stáhnout zde: https://ky83d.app.goo.gl/Fzr9ZGqekJD2Zymd9. Toto je tvůj promo kód pro účast v kampani: 9001566389


Uvítám každého zájemce, který se zaregistruje přes můj kód (nikoho jsem zatím nedoporučil): 9001566389

Obrázek

Obrázek
lopatickaCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 31. 8. 2018 22:21

Tak uz to vypada, ze to asi v srpnu nestihnu, bud to prodlouzi do toho konce roku, jak tvrdili na lince, nebo proste smula
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 6. 9. 2018 00:28

To je jeji problem :-D
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků