Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod e-osobne 13. 7. 2019 13:02

curvecardik2 píše:A co jste tam koupili, kdo to stihl? Mně připadá, že tam skoro nic použitelnýho nemají.

Asi tak nejak. Koukal jsem na cyklisticke boty (naslapny system), vyber nic moc a hlavne nemaji vubec velikost 43.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pivinecek 13. 7. 2019 13:26

No mozna byl kod omezen i 10 tisici korun i postu párů v objednavce. Ja na jednu registraci provedl dva nakupy a treti nesel. Tak jsem musel dalsi mail registrovat. A to jsem v souhrnu za 4 pary bot platil 1400 kc. Objednaval jsem hlavne rychle. Bylo me jasne ze to bude ihned vykoupene.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 13. 7. 2019 13:32

Sleva nefungovala už min. v 10hod, a nebylo to počtem a ni objednávkou nad 10 000kč. Jsou to Šmejdi. Už včera z těch hader tam nešlo nicc kloudnýho vybrat, dnes bot bylo dost a normálně tu slevu podvodníci zrušili.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod octaviampi 13. 7. 2019 13:34

redhaven píše:Nechápu čecháčky, co si kupují ty jejich "značky" a nosí stupidní velký nápisy značky na těle a ještě jim za to že jim dělají reklamu zadarmo platí přemrštěné cen. 8-D


Dobre ti tak. Je hodne hloupe vybirat hodinu a pul pri sleve 70%. Uz po jedne hodine rano mizely veci pred ocima, takze to stopli nejspis kvuli zahlceni. Ja jsem udelal hezky tri objednavky a maximalni spokojenost. Boty Keen po 600Kc par, to je bomba.

Mimochodem, vetsinou slovo "cechacek" pouzivaji ti nekzakomplexovanejsi lide.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 13. 7. 2019 13:59

Ano, hloupý čecháček honem rychle nakoupí i to co nepotřebuje nebo co by jinak nekoupil, protože "mámo je na to sleva 70% a je to značkový" tak toho musíme nakoupit hooodně, at na druhé už nezbude. Nu a ve výsledku utratí v součtu mnohem více, než kdyby koupil jednu věc, kterou skutečně potřebuje a to klidně za plnou cenu :D
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ab84 13. 7. 2019 14:27

Redhaven: nechápu, proč se pořád tak rozčiluješ... Třeba takový wit.cz si teď může drbat hlavu, že pustil 10 tisíc za hromadu nepotřebné kůže. Ty si ale ušetřil, tak už si nestěžuj :)
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 7. 2019 16:23

Jak 10k? Po slevě trojku :-) A jsou to všechny boty, který upotřebím. Tyto velikosti se mi shání těžko, a za takovou cenu vůbec. Snad jedině ty druhé sandále budou ležet v botníku a čekat na svou příležitost, ale zbytek nahradí současnou roky starou obuv, která sice ještě jde použít, ale už nevypadá moc hezky. Ještě je taky otázka, jestli všechny budou na noze ok nebo budu něco vracet/prodávat jinde.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 13. 7. 2019 17:01

Red a en: nadává germánům, že už mu neumožnili ve slevě nakoupit a čecháčkům, že chcou nakupovat - super obšancované na obě strany;-) Ale co čekat od borce, který hodinu a půl prohlíží předražené krámy
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 13. 7. 2019 17:33

libol píše:Red a en: nadává germánům, že už mu neumožnili ve slevě nakoupit a čecháčkům, že chcou nakupovat - super obšancované na obě strany;-) Ale co čekat od borce, který hodinu a půl prohlíží předražené krámy


Zásah potopená. Já jsem si třeba udělal radost devíti novými tričky, dvěma košilema, dvojema plavkama bundou Helly Hansen (tuším za 800Kč) a dvěma páry Keenů (za necelých 1500Kč, jedny normální boty a jedny sandále). Značky triček (Esprit, Benetton a nějaké další neznámé) a plavek (Hugo Boss a nějaká jiná značka) jsou mně při maximální ceně 300Kč ukradené. Tam je jenom podmínka, že nebudou s nápisama a proto jsem nebral třeba Mustangy.

Helly Hansen nosím dlouhodobě k velké spokojenosti a oproti ostatním extrémně vydrží. Keen to samé, s těma botama prochodím pohodlně násobky obyčejných bot, chráněná špička. Při zasmrádnutí sandálí stačí vzít boty do vody a jsou zase jak nové.

Prostě je naštvaný, že utřel.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 14. 7. 2019 08:47

jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 14. 7. 2019 20:29

jan.za píše:Dnes od 21h Nightshopping v Datart:
https://www.datart.cz/novinky/sluzby-nightshopping.html


Ale že jim ty stránky nyní fungují docela ztuha... :-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 14. 7. 2019 20:56

Ale docela fungují. Náhodou docela dobrá akce, využil jsem v květnu. 10 % z normální ceny je na rozdíl od takového Alzáka slušná nabídka.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod iglooo 14. 7. 2019 21:27

elinor píše:ZALANDO 70% sleva na oblečení (i ve slevách) při nákupu přes aplikaci s kódem OBLECENI70. Platí jenom dneska a zítra. Vyzkoušeno, funguje.


https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udal ... zajmu.html

:D
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod elinor 15. 7. 2019 03:55

Tak 70% slevy stopli. Stihla jsem jen oblečení, botičky už ne a další kategorie už nepřidají jen vybrané kousky. I tak jsem spokojená.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 15. 7. 2019 06:41

Kdo se chce pridat k mnozine podvedenych zakazniku a podat stiznost k COI a na ministerstvo obchodu, at pise me do SZ. Takove nekale podvody nemcu nesmime jen mlcky strpet.
redhaven
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků