Slevy na pohonné hmoty

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 18. 10. 2014 13:36

Cena paliv jde stále nahoru, ale aspoň trochu lze cenu snížit za pomoci různých bonusových programů a slevových akcí.
Do článku jsem se snažil sepsat aktuální možnosti úspor, vynechal jsem věrnostní karty jednotlivých čerpacích stanic, to pokud někdo nakupuje stále u stejné pumpy, tak předpokládám, že má zjištěno, ale zaměřil jsem se na méně známé možnosti, z osobní zkušenosti v rodině vím, že na slevu při platbě kartou poštovní spořitelny jsme přišli zcela náhodou, když jsem jinou kartu u sebe zrovna neměl.

slevy na pohonné hmoty

Rád uslyším i Vaše tipy na možnosti úspor, které následně do seznamu doplním.
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 10. 2014 14:05

Jezdím k Agipu a využívám O2 výhody i 7% vratku s kreditkou GEMB. Sice by to nemělo jít kombinovat, ale na pumpě kam jezdím mi to projde.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 10. 2014 14:34

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michall01 18. 10. 2014 15:31

Pokud to nebereš jako věrnostní kartu, tak by se tam dala doplnit kreditní karta Agip od UCB, která načítá body do věrnostního programu Agip. Dá se pak získat sleva 2 Kč na litru.
Michall01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 18. 10. 2014 16:46

myšpulín píše:Jezdím k Agipu a využívám O2 výhody i 7% vratku s kreditkou GEMB. Sice by to nemělo jít kombinovat, ale na pumpě kam jezdím mi to projde.


na jaké pumpě to je? přesně tuhle kombinaci chci ted zkusit na pumpě na Praze 4, Na Jelenách
Naposledy upravil tomasvlasak dne 18. 10. 2014 17:13, celkově upraveno 2
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod radecekh 18. 10. 2014 16:53

Jenom poznámka. Když dostanu 7% slevu a Agipu, který mám v dosahu, budu cenou ještě o 4 haléře výš, než u Tank ONO, které mám též v dosahu. Tedy já tankuji u ONO a ještě platím Citi Life. Aktuální ceny u nás (33,90 ONO a 36,50 Agip). Stejně jako se nevyplatí 7% sleva, tak stejně se nevyplatí ani těch 50 haléřů z litru, ani ty 2 koruny na litru.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod martinsip 18. 10. 2014 17:03

Ani 1,- u Tesca, protože hned vedle stojící Globus to má přesně o 1,- levnější i bez akce.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 18. 10. 2014 17:06

teď jde o to, zda je ta tank ono kvalitní a respektive, zda se to tankuje do drahého auta a nebo není třeba řešit, máme citroena na naftu a po pravidelném tankování u tank ono kvůli ceně se ucpaly různé filtry a podobně, nyní už bereme jen větší pumpy a čas od času i tu dražší variantu nafty a pro projetí mnohnásobně víc kilometrů problém není

Agip je obecně dražší, ale právě jsem natrefil na jeden levnější a kombinace koruna od O2 a 7% ho činí docela zajímavým a kvalita by měla být ok


Unicredit kreditku Agip a E.ON jsem doplnil do článku
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 10. 2014 19:03

Tyhle řeči o Tank Ono fakt zbožňuju... Kolik je u nás rafinérek, aby bylo pravděpodobné, že Tank Ono bere z jiné než Něco Oil od vedle? Ano, je u nás pár značek, které dovážejí paliva z rafinérií v Rakousku a v Německu, ale rozhodně to není N95 a obyčejná nafta.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 18. 10. 2014 19:58

tomasvlasak píše:
myšpulín píše:Jezdím k Agipu a využívám O2 výhody i 7% vratku s kreditkou GEMB. Sice by to nemělo jít kombinovat, ale na pumpě kam jezdím mi to projde.


na jaké pumpě to je? přesně tuhle kombinaci chci ted zkusit na pumpě na Praze 4, Na Jelenách


Agip v Chlumecké (P9 - Černý Most) 35,90 (základní cena, Nat.95) a kombinovat to tam taky jde.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 18. 10. 2014 20:03

to se bohužel pohybuji na druhé straně Prahy, takže na stejnou stanici nezajedu, zkusím tu Na Jelenách

Ohledně diskuze na kvalitu, rozhodně se necitím znalý na to, abych soudil, kde je nebo není kvalitní palivo, jen za sebe říkám, že raději budu řešit nějaké slevy a tankovat u větších benzínek než nějaké menší. Např do teď jsem v podstatě výhradně tankoval u Benzina plus
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 10. 2014 20:11

V mém případě se jedná o pumpu mimo Prahu. Místo raději psát nebudu ať si na pumpaře někdo nedošlápne a já pak budu mít smůlu.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 18. 10. 2014 20:18

A seš si jistej, že by to nemělo jít kombinovat? Třeba to není chyba, ale vlastnost (not bug but feature) ;-)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 10. 2014 20:30

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radecekh 18. 10. 2014 20:33

tomasvlasak píše:...jen za sebe říkám, že raději budu řešit nějaké slevy a tankovat u větších benzínek než nějaké menší. Např do teď jsem v podstatě výhradně tankoval u Benzina plus


Tak nevím, ale řekl bych, že jakákoliv pumpa Tank ONO bude mít větší prodej, než ta s největším prodejem od Agipu. Asi před dvěma lety, mělo Tank ONO pětkrát vyšší průměrný prodej na jednu pumpu, než zmiňovaná Benzina a pochybuju, že od té doby dokázala Benzina přilákat další zákazníky.
radecekh
Diskutér

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků